Download

Poniżej znajdziecie listę wszystkich plików zgromadzonych w naszym serwisie. Jeśli znacie nazwę pliku, który chcecie znaleźć, zachęcamy do używania wyszukiwarki. W przeciwnym razie możecie użyć filtra tagów do zawężenia listy.


19 komentarzy na temat “Download”

 1. A nie lepiej dodać linki do oficjalnych stron, z których można zawsze pobrać najnowszą wersje modów, np. Restoration Project?

 2. czy wszystkie mody do F2 da się scalić? i czy będą one ze sobą współgrały? chodzi mi o to cz np jak mam restoration project to nic się nie wykrzaczy przy instalacji np Hakim moda

 3. Ciężko powiedzieć. Zależy od modów. Czasami mogą mieć podobną lub identyczną strukturę plików i ten dodany później, nadpisze tego pierwszego.

 4. Witam
  Może ktoś wie jak w The Fall Last Days of Gaia zwiększyć rozdzielczość? Znalazłem info żeby dodać w skrócie parametr „-o” co rzeczywiście daje pojawienie się opcji (w tym graficznych). Niestety po wybraniu wartości nic się nie dzieje, gra sie nie odpala. Jakieś rady?

 5. Czy ta strona jest jeszcze aktualizowana? Widziałem że niektóre patche mają nowsze wersje (znalezione w Google) niż te udostępnione na Fallout Corner. Zajmuje się ktoś jeszcze tłumaczeniami?

  1. Hej, tłumaczeń już raczej nie robimy – za dużo czasu zajmowały i było bardzo trudno znaleźć odpowiednią do tego ekipę ludzi chcących poświęcić swój wolny czas w ramach wolontariatu 🙂

 6. Hejka, nie wiem czy jest to mile widziane, ale mam zarchiwizowany poradnik Revraela do tworzenia ubrań i pancerzy w postapo stylu. Chyba ściągnąłem go z tej stronki albo z Trzynastego Schronu w jakimś 2009, odnalazłem ostatnio i chciałem dotrzeć do źródła żeby zobaczyć, czy jest tego więcej. Niestety ani tutaj ani na Trzynastym nie znalazłem tego dokumentu, a szukanie w google przyniosło fatalne efekty więc zaczynam podejrzewać, że jestem jednym z ostatnich posiadaczy tego poradnika. Wobec tego jeśli chcecie, mogę podesłać do wstawienia.

  1. Hej 😀
   Long time no see 😀 Chętnie bym to wrzucił do nas, ale jakiś czas temu dostawałem prośby od różnych twórców, żeby ściągać ich prace. Nie pamiętam teraz, czy Revrael nie był jednym z nich. Niestety muszę zrezygnować 😛

 7. Hej. Jest jakaś wersja spolszczenia bez tego zje… Cudownego pliku przelacz.bat? Do fallota2. Ten sam problem miałam w morrowindzie(OMW), co chce pograć w jakiś port na telefonie to spolszczenie jest autorstwa osoby ktora nie chce mi dac, po prostu, przekopiować plikow samodzielnie, tak abym nie musiała sie przejmować tym czy przerzucić mam wszystko z data do data, czy zmienic nazwe folderu pl na eng itd. :c Próbować do skutku nie ma sensu, bo fallout 2 ce na androida, trzeba, przeinstalować przy kazdej zmianie plikow.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.