Fallout Shelter

Fallout Shelter

Fallout Shelter to darmowa gra mobilna promująca Fallout 4. Gracz wciela się w Nadzorcę jednej z wielu Krypt zbudowanych przez Vault Tec. Jego zadaniem jest rozbudowywanie Krypty, dbanie o zadowolenie, pracę i pożywienie dla jej Mieszkańców, eksploracja Pustkowia oraz obrona Krypty przed licznymi niebezpieczeństwami.

Jest to gra strategiczno-ekonomiczna. Oznacza to, że sukcesu nie gwarantuje ilość czasu spędzona na opiekowaniu sie Kryptą, ale dokładne i przemyślanie planowanie. Trzeba dbać o odpowiednie rozmieszczenie pomieszczeń, morale Mieszkańców, ich ekwipunek oraz wzrost populacji naszej Krypty.

Gra jest dostępna za darmo na urządzenia z iOS i Androidem lub na PC (wersja PC wymaga pobrania klienta Bethesda Net).

App Store

 

Google Play

 

Kompatybilność
Wymaga oprogramowania iOS7 lub nowszego. Aplikacja jest kompatybilna z iPhone 5 lub nowszym, iPad Mini 2 lub nowszym oraz iPad 3 lub nowszym, zoptymalizowana została natomiast dla iPhone 6, iPhone 6 Plus oraz iPad Air 2.

2 thoughts to “Fallout Shelter”


  1. Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, object given in /home/platne/serwer14440/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3263

    Warning: strlen() expects parameter 1 to be string, object given in /home/platne/serwer14440/public_html/wp-includes/formatting.php on line 3263
    Avatar Adam Blayer pisze:

    „Gra jest dostępna za darmo na urządzenia z iOS i Androidem”..a także od 14 lipca na PC. Dzięki temu mam szansę pyknąć w ten casual i na razie spoko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.