Fallout 2

Poradnik / Solucja – Fallout 2

Fallout 2 jest starą grą. Nie ma co ukrywać. Przez to w internecie można znaleźć mnóstwo solucji i poradników dotyczących tej gry. Niestety, prawie wszystkie są niewiele młodsze od samej gry. Zostały napisane w czasach, gdy nie było możliwości i potrzeby pisania szczegółowych solucji. Jeśli jakiś gracz natknie na problem w grze, ciężko mu znaleźć w sieci rozwiązanie. Postanowiliśmy to naprawić. Właśnie z tego powodu zdecydowaliśmy się w 2016 roku napisać nowoczesny Poradnik / Solucję do Fallout 2.

Solucja została podzielona na miasta. Każdy rozdział opisuje dokładnie i szczegółowo zadania, które można wykonać w danej lokacji. Oczywiście część zadań wymaga odwiedzenia kilku osad. Jeśli będzie przestrzegać opisów zawartych w poradniku, na pewno je wykonacie. Ponieważ obecnie najpopularniejszymi wersjami gry są wersje anglojęzyczne (ze Steama i GOG.com), solucję napisano w oparciu właśnie o nie.

Stare solucje

Wszystkie solucje, które były u nas dostępne do tej pory, zostały zarchiwizowane, jako pliki PDF. Znajdziecie je poniżej.

Jeden komentarz na temat “Poradnik / Solucja – Fallout 2”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.