Fallout 4 - Pancerz Wspomagany

Poradnik – Fallout 4

Z przyjemnością prezentujemy wam nasz Poradnik do Fallout 4. zawiera on szczegółowy opis przejścia wątku głównego gry i wszystkich zadań pobocznych.

UWAGA! Sądziłem, że pisanie tego będzie zbędne, ale pojawiają się osoby, które jakimś dziwnym zrządzeniem losu są zaskoczone, że solucja do gry zawiera spoilery. Oficjalnie więc ostrzegam – wpisy składające się na ten poradnik zawierają spoilery i to w dużej ilości. Czytasz je na własną odpowiedzialność.

Wątek główny
Zadania Minutemanów

Zadania powtarzalne:

Zadania Bractwa Stali

Zadania powtarzalne:

Zadania Trasy
Zadania Instytutu
Zadania poboczne

11 komentarzy na temat “Poradnik – Fallout 4”

 1. Omg ostrzegajcie o spoilerach! Jak przeczytałem 'Musisz sprawić, by wspomniana organizacja uznała cię za wroga. W tym celu zrób jedną z następujących rzeczy:

  zabij Ojca (czyli twojego syna, przywódcę instytutu)’ mój świat legł w gruzach…

   1. Nie no bez przesady, nie mam pretensji. Chodzi o to, że gdyby było napisane (zabij ojca, przywódcę instytutu) to wilk syty i owca cała. Poza tym lubię to, co zostało zawarte w tym poradniku. Tak na marginesie czy poradnik = spoiler?

   2. Oj tam – jak ktoś dochodzi do tej misji to już od dawna wie, kim jest Ojciec.

    Raczej ciężko byłoby napisać poradnik/solucję bez spojlerów, skoro na on opisywać każdą misję 😉

    Ale spoko – rozumiem, o co Ci chodzi.

 2. No tak, w sumie racja. Żeby odblokować zadanie z zabójstwem musisz zrobić inne w którym dowiesz się co? Kto? Gdzie? I jak? Zwracam honor. Niepotrzebnie czytam poradniki tak bardzo do przodu ;).

 3. Czy ktoś orientuje się gdzie na dysku znajdę zapisane stany gry? Chcę zrobić kopię przed wyborem frakcji ;).

 4. Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć, w którym momencie wybieramy ostatecznie do której frakcji sie dołączyć? chciałbym wykonać jak najwięcej misji przed zadeklarowaniem się do którejś frakcji.

  PS. Zaraz na początku po oczyszczeniu sanktuarium, Preston wybrał mnie na burmistrza czy dowódce miutów. Czy to znaczy, że juz wybrałem frakcje, czy wybiera się ją później??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.