Fallout 4 - Pancerz Wspomagany

Poradnik – Fallout 4

Z przyjemnością i dumą prezentujemy wam nasz Poradnik do Fallout 4. Będzie zawierał on szczegółowy opis przejścia wątku głównego gry i wszystkich zadań pobocznych. Oczywiście na tę chwilę jest w trakcie tworzenia. Uzupełniamy go razem z naszymi postępami w grze.

UWAGA! Sądziłem, że pisanie tego będzie zbędne, ale pojawiają się osoby, które jakimś dziwnym zrządzeniem losu są zaskoczone, że solucja do gry zawiera spoilery. Oficjalnie więc ostrzegam – wpisy składające się na ten poradnik zawierają spoilery i to w dużej ilości. Czytasz je na własną odpowiedzialność.

9 thoughts to “Poradnik – Fallout 4”

 1. Omg ostrzegajcie o spoilerach! Jak przeczytałem ‚Musisz sprawić, by wspomniana organizacja uznała cię za wroga. W tym celu zrób jedną z następujących rzeczy:

  zabij Ojca (czyli twojego syna, przywódcę instytutu)’ mój świat legł w gruzach…

   1. Nie no bez przesady, nie mam pretensji. Chodzi o to, że gdyby było napisane (zabij ojca, przywódcę instytutu) to wilk syty i owca cała. Poza tym lubię to, co zostało zawarte w tym poradniku. Tak na marginesie czy poradnik = spoiler?

   2. Oj tam – jak ktoś dochodzi do tej misji to już od dawna wie, kim jest Ojciec.

    Raczej ciężko byłoby napisać poradnik/solucję bez spojlerów, skoro na on opisywać każdą misję 😉

    Ale spoko – rozumiem, o co Ci chodzi.

 2. No tak, w sumie racja. Żeby odblokować zadanie z zabójstwem musisz zrobić inne w którym dowiesz się co? Kto? Gdzie? I jak? Zwracam honor. Niepotrzebnie czytam poradniki tak bardzo do przodu ;).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.