Postkultura

W odróżnieniu od pozostałych działów na naszym serwisie, tutaj prezentujemy materiały, kótre nie są bezpośrednio związane z Fallout. Wiadomo, że fan Fallout musi interesować się też szerzej rozumianą postapokalipsą. Jest to miejsce, w którym zebrano takie właśnie materiały. Jeśli interesujesz się postapokaliptycznymi grami, filmem, czy muzyką, znajdziesz tu coś dla siebie.

Gry

Tak jest moi drodzy, nie tylko Falloutami żyje człowiek. Oprócz nich powstało kilka innych gier w klimatach. Jedne lepsze, inne gorsze. Tutaj prezentujemy niektóre z nich…

Film

W tym dziale zajmujemy się filmową sztuką wnikania w post-apokaliptyczny świat – ten który uwielbiamy i który wiele razy widzieliśmy na ekranie naszego monitora, ten sam który zachwycił nas swoją prostotą i złożonością jednocześnie, to wreszcie ten sam świat nie raz stawał się niemal naszym światem – gdy zagłębialiśmy się w jego wnętrze.
Postaramy się zamieszczać tutaj na bieżąco recenzje filmów które swoją tematyką nawiązują do kochanego przez nas – miłośników Post-Apokaliptycznej Kultury – świata zniszczonego kataklizmem spowodowanym przez człowieka.

Poniżej znajdują się zestawienia większości znanych filmów Post-Apokaliptycznych.

  • Filmy Postapokaliptyczne cz. I – pierwsza część najobszerniejszego i najbardziej fachowego artykułu o filmach postapokaliptycznych, jaki urodził się na naszej preapokaliptycznej Ziemi. (pierwotnie opublikowana w legendarnych e-zinach Falloutowych: KRYPTA 13 oraz RADIATED). Autor: EDEN.
  • Filmy Postapokaliptyczne cz. II – druga część artykułu, napisanego przez EDENA, którego tym razem wsparła, piórem i pazurem, najlepsza redaktorka światowej sceny postapokaliptycznej: HEIMAO.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.