montowanie modyfikacji na bronie w Fallout NV

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7844
  scorpio
  Participant

  Otóż jak w tytule,jest problem,i to nie jeden raz ,bo na początku gry także jak pierwszy raz uruchomiłem grę po zakupie,wpadło mi w oko coś,co można zrobić w pip-boyu,czyli klawiszem X ulepszyć broń,zamontować modyfikację do broni np zakupioną u handlarzy.

  Postanowiłem powrócić do gry po długim czasie,około 2 lata i widzę,problemy niektóre nie zostały naprawione i nie wypuszczono łatek na steam.

  Niestety,to w ogóle nie działa,mimo,że mam pistolet plazmowy to kupiłem dwa ulepszenia do tej broni i ani jednej nie idzie pod klawiszem X zamontować,czyżby kiedy się ma ulepszenie to nie trzeba montować ? Dziwne to było.
  w Fallout 3 chyba ten sam problem mam,też modyfikacje są widoczne ale zamontować się ich nie da,czy to pod granatnik czy inną broń,w Fallout 4 nie ma problemu,bo nawet już modyfikujesz ją przy stole warsztatowym.

  Czekam na szybką odpowiedź,jeśli zdołam zrzuty ekranu o co mi chodzi,także dorzucę je tutaj.

  #7845
  scorpio
  Participant

  chcę do tego powrócić,zapomniałem dodać,czy na zwykłe bronie można montować te modyfikacje czy tylko z dopiskiem (AZ) czyli arsenał zbrójmistrzów ? bo wczoraj udało mi się zamontować te modyfikacje lecz tylko na bronie z dopiskiem AZ,a reszt to co ? dla mnie bezsensu,wszystkie bronie ,które mają możliwość mieć jakąś modyfikacje powinno się dać zmodyfikować,np na karabiny czy to strzelba dodać celownik czy lunetę

  #7847
  Szponix
  Keymaster

  Wszystkie bronie (poza unikalnymi) możesz modyfikować, ale nie wszystkie modyfikacje nadają się do każdej broni. Nie pamiętam już jakie ulepszenia do czego pasują, ale np. do pistoletu nie zamontujesz lunety. Do niektórych karabinów można zamontować tylko powiększenie magazynka, albo tłumik, itp.

  #7853
  scorpio
  Participant

  własnie już to znalazłem

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.