Fallout 1.5: Resurrection

Spolszczenie Fallout 1.5: Resurrection

By umożliwić Wam wygodniejszą grę w Fallout 1.5, przygotowaliśmy polską wersję językową.

Błędy dotyczące spolszczenia możecie zgłaszać zgodnie z instrukcją opisaną w poście dotyczącym raportowania błędów.

Instalacja spolszczenia

Spolszczenie zostało przygotowane dla moda Fallout 1.5, który do działania wymaga gry Fallout 2. Musisz więc wykonać następujące kroki:

 1. Zainstaluj Fallout 2. Możesz go pobrać ze Steama/GOGa lub zainstalować ze starej płyty
 2. Ściągnij i zainstaluj Fallout 1.5 – instaluje on się w tej samej lokacji co Fallout 2, w folderze „Resurrection”
 3. Pobierz spolszczenie (klikając w poniższy przycisk). Rozpakuj archiwum. Plik o nazwie patch000.dat wklej do folderu Resurrection (główny folder instalacji moda).
  Przykładowa ścieżka:
  [dysk]:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Fallout 2\Resurrection

  Spolszczenie Fallout 1.5
  Tutaj umieść plik spolszczający
 4. Miłej gry!
Spolszczenie Fallout 1.5
Spolszczenie Fallout 1.5
fallout15pl.zip
Version: 1.0.0
38.2 MiB
1761 Downloads
Szczegóły
Jeśli grałeś ze spolszczeniem w wersji beta, nie martw się. Mimo tego, że teraz cała paczka została skompilowana w jeden plik, gra powinna korzystać właśnie z niego. Mimo wszystko dla pewności zalecamy usunąć wszystkie pliki bety spolszczenia i korzystać tylko z pliku patch000.dat.

Powiązana zawartość

13 myśli na temat “Spolszczenie Fallout 1.5: Resurrection

 1. Hej, czy spolszczenie do Resurrection będzie współgrać ze spolszczeniem do Restoration (z forum trzynastego schronu)? Wg twóców Resurrection obydwa te mody współgrają ze sobą, nie wiem tylko jak z plikami polonizującymi.

   1. Patch do moda jest potrzebny tylko jeśli instalowaleś go dawno i masz nieaktualną wersję ze starym systemem plików. Wcześniej pliki znajdowały się w folderze „resdata”, teraz są po bożemu w „data”.
    Gdy ktoś teraz instaluje moda od zera, wszystko musi działać.

 2. Witam,

  Wkleiłem ten plik ze spolszczeniem i mam teraz dziwną hybrydę polsko-angielską np. dialog z Keri jest po angielsku, a niektóre opisy w oknie postaci po polsku ,czy macie jeszcze wcześniejszą wersję spolszczenia?

   1. Wysłałem,
    Ogólnie to najpierw grałem trochę w wersję bez spolszczenia, potem zainstalowałem spolszczenie chyba beta, działało, ale wczoraj podczas jednego z zadań dla Fryderyka, po rozwaleniu bandytów i tego zdrajcy gra mi się wywalała i postanowiłem zainstalować jakiś patch, zainstalowałem go z czeskiej strony tego moda, i potem save’y nie chciały się odczytać więc, skopiowałem zapisy gier, przeinstalowałem wszystko wkleiłem ten najnowszy plik.

    1. Ok, widziałem screena. A Twój opis tylko potwierdza, że grasz na modzie w wersji 1.4, ten patch, który Ci „popsuł” save’y, aktualizuje moda do wersji 1.5.
     Spolszczenie jest do tej nowszej wersji. Stara wersja moda przechowuje pliki w folderze „resdata”. Zapewne do niego wklejałeś betę spolszczenia. Będzie to działało, ale będziesz miał błędy w rozmowach, bo pozmieniano niektóre dialogi. Wieczorem mogę Ci wysłać betę, ale ostrzegam, że nie będzie Ci działała idealnie z tą starą wersją moda.

     1. Nie chce zaczynać od początku ,bo miałem już 22 poziom, ale jak możesz to wyślij.
      Z góry dziękuje.

Dodaj komentarz