Vault Boy

Nowy shoutbox

Niektórych z Was pewnie zaskoczy wiadomość, że wszystkie wiadomości z shoutboxa (ten minichat znajdujący się na pasku bocznym) zniknęły.

Niestety wtyczka, która do tej pory pełniła funkcję shoutboxa, nie była od dawna aktualizowana. Doszło do sytuacji, w której zagrażała ona stabilności całego FC. Wykorzystywała bardzo przestarzałą wersję PHP i wywalała na twarz całą witrynę, gdy próbowałem podbić PHP na bardziej aktualną wersję. Trzeba było więc znaleźć coś nowszego, albo całkiem usunąć shoutboxa.

Wiem, że niektórzy z Was bardzo lubią z niego korzystać, więc poszukałem coś odpowiedniego i chyba udało się znaleźć rozwiązanie, z którego będziecie zadowoleni 😉

Vault Boy

Fallout Corner jest pełnoletni

To już oficjalne. Kończymy dzisiaj 18 lat. Nasz serwis jest pełnoletni.

Tak, to prawda: przeszło 18 lat temu przeszedłem po raz pierwszy Fallout 2 i gra tak mi się spodobała, że postanowiłem stworzyć stronę tematyczną. Przez te wszystkie lata wielu ludzi dołożyło swoją cegiełkę do tego, jak obecnie wygląda nasz serwis. To jednak nie wszystko. Działania tych wszystkich ludzi sprawiły, że społeczność fanów oryginalnych Falloutów wygląda tak, a nie inaczej. Fajnie było brać w tym udział 😉 .

Z okazji naszych osiemnastych urodzin, życzę nam i Wam, by seria Fallout odzyskała należne jej miejsce wśród najlepszych gier wszech czasów. Oby stało się to jak najszybciej.

Falloutowe naszywki Cornerowe

Z dumą i radością przedstawiam Wam falloutowe naszywki, wykonane dla nas przez http://naszywki.com.pl/. Jak widać na poniższej fotce, jest to nie lada gratka dla każdego fana Fallout. Na naszywce znajduje się znany chyba wszystkim wizerunek Vault Boy’a.

Cornerowa naszywka

Spodobała się naszywka? No ja myślę! Teraz najlepsze – każdy z naszych czytelników może ją dostać za darmo lub za pośrednictwem poczty, płacąc tylko za koszty przesyłki. Tak jest, rozdajemy Wam te naszywki za darmo! Więcej informacji znajdziecie na naszej podstronie poświęconej naszywkom.

Od siebie dodam, że naszywki są naprawdę wysokiej jakości i mile mnie zaskoczyły. Jeszcze dzisiaj jedna się znajdzie na mojej bluzie wojskowej 😉 .