Ostatnia szansa, by dostać się na Zakonki

Termin tegorocznych Zakonek jest coraz bliżej. Jeśli jeszcze nie wykupiliście akredytacji, macie na to kilka ostatnich dni. Poniżej oficjalne info od orgów:

Akredytacja na Zakonki 2023 już się kończy!

Tylko do 31.07 możecie wypełnić formularz zgłoszeniowy i zapewnić sobie miejsce w WIELKIM WYŚCIGU lub na trybunach. Później nie będzie takiej możliwości, ponieważ organizatorzy będą już na Pustkowiach. Więc nie czekajcie do ostatniej chwili.

Dostępnych jest więcej wejściówek na Zakonki

Właśnie dostaliśmy informację o tym, że Zakonki będą większa imprezą, niż wcześniej planowano. Poniżej oficjalne info od organizatorów.

Słyszeliście, że Zakonki zwiększyły limit uczestników? To prawda! W tym roku najlepszy bar na Pustkowiach oficjalnie przyjmie 350 osób, ale nie czekajcie do ostatniej chwili. Aktualnie została tylko połowa miejsc, więc łapcie za formularz.
Ps. Akredytacja dostępna jest do końca lipca.

II tura sprzedaży wejściówek na Zakonki

Mamy kolejną ważną wiadomość od organizatorów Zakonek. Jeśli zamierzacie się wybrać, warto ją przeczytać 😉

Czekacie z utęsknieniem na postapokaliptyczne wakacje? Zakonki ogłaszają II turę biletów! Oznacza to, że miejsc jest coraz mniej, a cena biletów wzrasta do 150 zł. Organizatorzy zaznaczają, że na miejscu nie będzie możliwości zakupy wejściówki, więc nie czekajcie do ostatniej chwili. 

Formularz zgłoszeniowy

UWAGA! Wszystkie osoby, które wypełniły formularz, a nie dokonały opłaty do końca kwietnia – nie mają gwarancji uczestnictwa w imprezie, jak również obowiązuje je podwyżka cen.  

Tańsza wejściówka na Zakonki jeszcze tylko przez dwa tygodnie

Jeśli wybieracie się na tegoroczne Zakonki, rozważcie zakup akredytacji do końca kwietnia. Po tym terminie dostępna będzie druga tura wejściówek, która ma być droższa. Oto wiadomość od organizatorów:

Zdecydowani na wakacje w klimacie postapokaliptycznym? Nie ma na co czekać! Tylko do 30 kwietnia 2023 akredytacja na Zakonki 2023 w cenie 120 zł. Następnie cena wzrasta.

Bądźcie uważni! Samo wypełnienie formularza nie gwarantuje ceny ani miejsca na Zakonkach.