Fallout 3

Fallout 3 GOTY za darmo na Prime Gaming

Amazon po raz kolejny rozdaje darmową grę z serii Fallout. Oczywiście gest ten zawdzięczamy niedawnej premierze serialu. Tym razem można zgarnąć grę Fallout 3 w wersji Gry Roku.

Jeśli posiadasz abonament Amazon Prime, wejdź na stronę Prime Gaming i w sekcji Darmowe Gry kliknij na Fallout 3 GOTY. W tym miejscu odbierzesz kod, który trzeba wykorzystać na gog.com. Gra zostanie na zawsze przypisana do Twojego konta.

Grę można odebrać do 12 czerwca 2024.

Życzymy miłego grania!

Wymagania sprzętowe Fallout 4

Okazje dla chcących rozpocząć przygodę z grami Fallout

OK, obejrzeliście serial Fallout i mocno Was zaintrygował. Mało Wam tego świata, ale słyszeliście o serii gier na których podstawie go nakręcono. Zastanawiacie się teraz, czy warto spróbować tych gier. A może po prostu chcecie uzupełnić swoją kolekcję Falloutów. Obecnie jest bardzo dobry okres, by dokonać zakupów.

Czytaj więcej
Serial Fallout Logo

Pierwszy sezon serialu Fallout jest już dostępny

Na platformie Prime Video można już oglądać pierwszy sezon serialu Fallout (8 odcinków). Jest to pierwsza oficjalna ekranizacja rozgrywająca się w znanym nam wszystkim uniwersum.

Pozwolę sobie zacytować oficjalny opis serialu:

Fallout to serial oparty na jednej z najlepszych gier wideo wszech czasów. Opowiada o doli i niedoli w świecie, w którym niemal nic już nie zostało. Od apokalipsy minęło 200 lat, a dobrotliwi mieszkańcy luksusowych schronów nazywanych kryptami są zmuszeni do powrotu do niezwykle złożonego, radośnie dziwacznego i skrajnie brutalnego świata, który czeka na powierzchni.

oficjalny opis
Czytaj więcej
Fallout 76

Fallout 76 za darmo z okazji premiery serialu

Dnia 11 kwietnia będzie miała miejsce premiera serialu Fallout. By uczcić tę okazję, Amazon (właściciel platformy Prime Video, na której będzie dostępny serial), postanowił rozdać darmowe kopie gry Fallout 76. Potwierdza to post z bloga Prime Gaming.

Kody do aktywacji gry będzie można odebrać na stronie Prime Gaming. Oczywiście, żeby ten kod w ogóle odebrać, trzeba mieć aktywną subskrypcję Amazon Prime. Aktywacja gry ma się się odbywać w Microsoft Store, więc będzie można grać zarówno na PC, jak i Xbox.

Ponieważ darmo to odpowiednia cena za tę grę, ta wiadomość może Was zainteresować.

Przy okazji przypominamy, że na serwisie Prime Gaming ciągle można odebrać darmowe kopie Fallout 2 i Fallout Tactics. Ta okazja zakończy się, kiedy wjedzie darmowy Fallout 76.

Fallout Tactics: BoS

Fallout Tactics za darmo na Prime Gaming

Kolejny Fallout za darmo dla subskrybentów usługi Amazon Prime. Tym razem do zgarnięcia jest gra Fallout Tactics: Brotherhood of Steel.

Podobnie jak poprzednio – by odebrać grę, należy wejść na stronę Prime Gaming. Grę znajdziecie w zakładce „Darmowe gry”. Po kliknięciu w kafelek z grą, dostaniecie kod do aktywacji produktu na serwisie GOG. Grę można odebrać do 24 kwietnia.

Uwaga! Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, możecie w tym samym miejscu odebrać darmową kopię Fallout 2. Ta promocja kończy się 10 kwietnia.