Ziemie Jałowe – termin zgłaszania postaci na Grę Terenową

W związku z koniecznością dopieszczania fabuły LARPa oraz zazębienia poszczególnych questów postanowiliśmy zamknąć zgłoszenia postaci na Grę Terenową – na wypełnienie formularza macie czas do 23 czerwca. Spokojnie, jeżeli nie zdążycie wysłać postaci, to nie znaczy, że nie weźmiecie udziału w LARPie. Po prostu Wasza postać wystartuje jakoPrzyjezdny, który niedawno zawitał do Zgorzel (alternatywą jest napisanie PMa do Rae).

Jeżeli macie ochotę się z nami zobaczyć przed zlotem, to zapraszamy w najbliższy weekend do katowickiego Spodka na targi ludzi z pasją, czyli Pasjonaty 2013!

A na koniec zachęcamy do zerknięcia na wywiad jaki przeprowadził z nami Raport Obieżyświata:

Ziemie Jałowe – Games Room oraz przedsprzedaż koszulek

Na części konwentowej Ziem Jałowych funkcjonował będzie Games Room – miejsce dla osób, które pragną zrelaksować się przy ciekawej planszówce czy karciance. Uczestnicy będą mieli możliwość wypożyczenia i zagrania w jedną z wielu gier – dokładną listę znajdziecie tutaj.

Wszystkich zainteresowanych nabyciem koszulki lub naszywki Ziem Jałowych zapraszamy do zapoznania się z tym tematem – pamiętajcie, że dzięki przedpłacie zaoszczędzicie kilka złotych. Na zamówienia czekamy do 16 czerwca! Wzór tegorocznej koszulki znajdziecie poniżej.

koszulka-zj13

Goście Ziem Jałowych

Podobnie, jak w latach ubiegłych, tak i tym razem na konwencie pojawią się znane osobistości – zapraszamy do zapoznania się z listą gości (Robert Szmidt, Darek Kocurek, Michał Gołkowski, Lotar Knives), których będziecie mieli okazję spotkać na tegorocznych Ziemiach Jałowych.

Ponadto postanowiliśmy przedłużyć termin przyjmowania przedpłat oraz zgłaszania punktów programu – macie jeszcze czas do 16 czerwca. Zachęcamy ponownie do dokonywania przedpłat – organizatorom pozwoli to na lepsze przygotowanie zlotu, a Wy zaoszczędzicie 15 złotych.

Na koniec kolejny plakat przygotowany przez Annę Kędzior oraz Anex.

poster_zj13_kedzior_s

Ziemie Jałowe – zwiastun programu i aukcja za PD-ki

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zakładki Program, gdzie zapoznacie się z kilkoma atrakcjami, które zostały już zatwierdzone na tegoroczną edycję Ziem Jałowych.

Informujemy również, że podobnie jak w latach ubiegłych, po Grze Terenowej odbędzie się aukcja nagród – gracze będą mieli możliwość wylicytowania ciekawych nagród rzeczowych za zdobyte podczas gry Punkty Doświadczenia. W porównaniu do zeszłego roku zwiększyła się liczba możliwości zdobywania PD-ków – szczegóły znajdziecie tutaj.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o zniżce rafineryjno-zakonnej (osoby regularnie odwiedzające zloty mogą zaoszczędzić parę złotych na akredytacji) oraz nowym plakacie przygotowanym przez Anex.

poster_zj13_anex

Ziemie Jałowe – frakcje oraz zgłaszanie postaci na Grę Terenową

Ruszyło zgłaszanie postaci na Grę Terenową jaka będzie miała miejsce na tegorocznychZiemiach Jałowych – lista frakcji jest nieco dłuższa niż w latach ubiegłych, także na pewno każdy gracz znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Formularz Zgłaszania Postaci na Grę Terenową.

Pamiętajcie, że wypełnienie formularza ułatwi nam osadzenie Waszej postaci w fabule, a dodatkowo dostaniecie dostęp do ukrytego forum frakcyjnego.

Przy okazji chcieliśmy zdementować nasz Prima Aprilisowy żart, gdyż dochodzą nas słuchy, iż część osób wybiera się do wydobywczej kolonii Zgor19 w kosmosie. Niestety, fabuła Ziem Jałowych będzie nadal osadzona w nudnym, westernowym miasteczku, a nieciekawe wątki z lat poprzednich doczekają się swej równie nieciekawej kontynuacji.

Jako dowód prezentujemy kolejny (nie mający nic wspólnego z kosmosem!) plakat przygotowany przez Marzenę Rygielską.

poster_zj13_monika