DESTRUKTORS FALLOUT

Za niecały miesiąc, tj.3.05.2009 w samym sercu Śląska – Rudzie Śląskiej odbędzie się pierwsza edycja imprezy pod nazwą Destruktors Fallout.
Jak sami organizatorzy mówią jest to wymieszanie Air-SOFTtowego MILISIMa z post nuklearnym LARPem. Całość będzie ponoć bardzo klimatyczna [charakteryzacja wymagana] a do tego dosyć wymagająca. Organizator umożliwił chętnym do wstąpienia w szeregi jednej z pięciu frakcji: Supermutanci, ludzie pustyni, adepci Bractwa Stali, wyznawcy Atomu oraz mieszkańcy Krypty 101. Całość ma być maksymalnie nastawiona na RolePlay [odtwarzanie ról] – jednakże przy zachowaniu airsoftowych standardów. Dodatkowym atutem jest możliwość walki bronią białą [otuliniaki] oraz konstruowanie przedmiotów, jak i miasto Megaton z ponad dziesięcioma bohaterami niezależnymi.
Całość będzie się odbywała w najbardziej post-apo miejscu Ślaskiej dżungli – na terenie byłej kopalni – miejscu wyjątkowo docenionym przez fanatyków LARPA S.T.A.L.K.E.R. gdzie imho za niedługo odbędzie się 3cia edycja zacnego STALKERa.
Nie pozostaje mi nic więcej jak zaprosić Was do udziału w imprezie – lecz wpierw do dokładnego zaznajomienia się z zasadami i wymaganiami:
Temat na WMASG – wymagana rejestracja
Temat na forum organizatorów – bez rejestracji

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.