Skład edycji kolekcjonerskiej do gry Metro 2033

W pudełku z edycją kolekcjonerską gracz znajdzie najważniejsze elementy potrzebne do przetrwania nadchodzącej apokalipsy. W wytrzymałym wojskowym plecaku zmieści rzeczy pierwszej potrzeby, które powinien mieć zawsze gotowe. Maska gazowa uchroni go przed pyłem i trującymi oparami. Nielicznym szczęśliwcom da to wystarczająco dużo czasu na odnalezienie bezpiecznego schronienia.

Metro 2033Na najgorsze należy zacząć przygotowywać się już teraz! Dlatego w zestawie znalazła się również książka „Metro 2033″ – to prawie 600 stron niesamowicie wciągającej lektury, w której w przejmująco realistyczny sposób autor zawarł swoją wizję świata po zagładzie atomowej. Bez niej nie sposób przygotować się na najgorsze.

Kluczowa oczywiście jest sama gra, która nie tylko oswoi gracza z horrorem jaki napotka w przyszłości, ale również wyrobi refleks i umiejętności bojowe.

Więcej ciekawych informacji oraz fragmenty książki można znaleźć na stronie www.metro2033.pl

Uwaga: Edycja kolekcjonerska jest dostępna jedynie w sprzedaży internetowej w sugerowanej cenie 199,99 zł.

Źródło: CD PROJEKT

Od siebie dodam, że Metro 2033 jest grą opartą na książce o tym samym tytule, której premiera miała miejsce 24 lutego. Data premiery samej gry jest przewidziana na 19 marca tego roku. Czemu o niej wspominam? Gra jest połączeniem survival horroru, gry akcji i cRPG, ale najważniejsze jest to, że jej akcja rozgrywa się w ulubionych przez nas klimatach.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.