Skład edycji kolekcjonerskiej do gry Metro 2033

W pudełku z edycją kolekcjonerską gracz znajdzie najważniejsze elementy potrzebne do przetrwania nadchodzącej apokalipsy. W wytrzymałym wojskowym plecaku zmieści rzeczy pierwszej potrzeby, które powinien mieć zawsze gotowe. Maska gazowa uchroni go przed pyłem i trującymi oparami. Nielicznym szczęśliwcom da to wystarczająco dużo czasu na odnalezienie bezpiecznego schronienia.

Metro 2033Na najgorsze należy zacząć przygotowywać się już teraz! Dlatego w zestawie znalazła się również książka „Metro 2033″ – to prawie 600 stron niesamowicie wciągającej lektury, w której w przejmująco realistyczny sposób autor zawarł swoją wizję świata po zagładzie atomowej. Bez niej nie sposób przygotować się na najgorsze.

Kluczowa oczywiście jest sama gra, która nie tylko oswoi gracza z horrorem jaki napotka w przyszłości, ale również wyrobi refleks i umiejętności bojowe.

Więcej ciekawych informacji oraz fragmenty książki można znaleźć na stronie www.metro2033.pl

Uwaga: Edycja kolekcjonerska jest dostępna jedynie w sprzedaży internetowej w sugerowanej cenie 199,99 zł.

Źródło: CD PROJEKT

Od siebie dodam, że Metro 2033 jest grą opartą na książce o tym samym tytule, której premiera miała miejsce 24 lutego. Data premiery samej gry jest przewidziana na 19 marca tego roku. Czemu o niej wspominam? Gra jest połączeniem survival horroru, gry akcji i cRPG, ale najważniejsze jest to, że jej akcja rozgrywa się w ulubionych przez nas klimatach.

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.