Fallout of Nevada

Nie ma ostatnio zbyt wielu informacji na temat nowych Falloutów. Na szczęście stare nadal mają się dobrze, a raczej ich fanowska społeczność. Dowodem na to niech będzie kolejny mod, tworzony przez rosyjskich fanów. Nosi on tytuł Fallout of Nevada i ma być modyfikacją Fallout 2. Twórcy twierdzą, że już ok 50% prac zostało ukończonych i przedstawią moda w 2011 roku. W tym roku możemy się spodziewać dema.

Opis dostarczony przez twórców wygląda następująco:

Gra odbywa się na terytorium stanu Nevada, przed pierwszym Falloutem. Główny bohater jest mieszkańcem Krypty 8 (nie, nie jest to Richard Grey). Masz odnaleźć ESK (The Exterior Surveillance Kit), stworzony by zarządzać sprawami bezpieczeństwa w przyszłych Kryptach. Jednak to zadanie to dziecinna zabawa w porównaniu do nieoczekiwanego zwrotu wydarzeń, który zabierze Cię w potencjalnie mroczną podróż. Zycie na Pustkowiu dopiero się pojawia. Osady są rozrzucone, dróg prawie nie ma, świat jest pogrążony w anarchii, bardziej niż kiedyś. Przeżycie będzie ciężkim zadaniem dla Twojego ciała i umysłu.

Społeczna interakcja jest ważnym elementem gry. Nie będzie absolutnie złych, albo dobrych postaci. Większość zadań i wyborów będzie się wiązało z z dylematami natury etycznej.

Brzmi ciekawie prawda? Moda ma być wydany w wersji angielskiej i oczywiście rosyjskiej. Więcej informacji na jego oficjalnej stronie.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.