Fallout: New Vegas

Całe New Vegas bez leczenia

Wiemy już, że da się ukończyć Fallout 3, grając postacią dziecka. Zastanawialiście się jednak, czy da się ukończyć Fallout: New Vegas nie lecząc swojej postaci? Wydaje się to niemożliwe, a jednak znalazł się człowiek, który tego dokonał. Many A True Nerd dokonał tego w marcu tego roku i zamieścił gameplay ze swoim wyczynem na kanale YouTube. Co więcej zrobił to bez wczytywania zapisanej gry! Tak jest – od początku do końca na jednym stale zmniejszającym się pasku HP.

Dlaczego piszemy o tym teraz, skoro Many dokonał tej sztuki w marcu? Wtedy ukończył tak tylko podstawową wersję gry. Teraz wzbogacił ten gameplay również o dodatki. Szaleństwo, prawda? Zwłaszcza, jeśli przypomnimy sobie, jak dużo obrażeń przyjmuje postać podczas samego tylko dodatku Dead Money (Krwawa Forsa).

Many oparł swoją postać o umiejętności wspomagające skradanie, retorykę i broń palną. Nie ma wątpliwości, że właśnie to, oraz jego umiejętności, było głównym powodem jego sukcesu. Wszystkich zainteresowanych tym wyczynem zapraszam do oglądania playlisty Fallout New Vegas: You Only Live Once.

 

Źródło: Kotaku

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

One thought to “Całe New Vegas bez leczenia”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.