Fallout: New Vegas

Całe New Vegas bez leczenia

Wiemy już, że da się ukończyć Fallout 3, grając postacią dziecka. Zastanawialiście się jednak, czy da się ukończyć Fallout: New Vegas nie lecząc swojej postaci? Wydaje się to niemożliwe, a jednak znalazł się człowiek, który tego dokonał. Many A True Nerd dokonał tego w marcu tego roku i zamieścił gameplay ze swoim wyczynem na kanale YouTube. Co więcej zrobił to bez wczytywania zapisanej gry! Tak jest – od początku do końca na jednym stale zmniejszającym się pasku HP.

Dlaczego piszemy o tym teraz, skoro Many dokonał tej sztuki w marcu? Wtedy ukończył tak tylko podstawową wersję gry. Teraz wzbogacił ten gameplay również o dodatki. Szaleństwo, prawda? Zwłaszcza, jeśli przypomnimy sobie, jak dużo obrażeń przyjmuje postać podczas samego tylko dodatku Dead Money (Krwawa Forsa).

Many oparł swoją postać o umiejętności wspomagające skradanie, retorykę i broń palną. Nie ma wątpliwości, że właśnie to, oraz jego umiejętności, było głównym powodem jego sukcesu. Wszystkich zainteresowanych tym wyczynem zapraszam do oglądania playlisty Fallout New Vegas: You Only Live Once.

 

Źródło: Kotaku

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

One thought to “Całe New Vegas bez leczenia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.