Postunklearne #3: Fallout Tactics: Brotherhood of Steel

Jak co piątek, dzisiaj też mamy dla Was nowy odcinek serii Postnuklearne. Postnuklearne to cykl filmików, w których Nocny przedstawia w przystępny sposób ciekawostki dotyczące kolejnych Falloutów. Tym razem wziął pod lupę Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Zapraszamy do oglądania!

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

3 thoughts to “Postunklearne #3: Fallout Tactics: Brotherhood of Steel”

  1. Ja myśle, że fallouta tactics nie powinno uznawać sie za prawdziwego fallouta. Ta gra to kompletny spin-off od poprzednich i kolejnych części serii. Ta gra była mocnym zawodem dla fanów serii – jej fabuła była kompletnie niepoukładana i niezgodna z poprzednimi odsłonami serii w gruncie rzeczy jest to jedyny fallout którego nie przeszedłem. Moim zdaniem nie powinien on być zaliczany do klasycznych falloutów. Wg mnie jest to najgorsza część serii choć jakby nie patrzeć na to, że w tytule ma wpisane fallout to jest świetną strategią.

      1. Fallout 3 moim zdaniem od tactics jest lepszy bo to jednak jest RPG no i fabuła choć nienawiazuje do poprzedniczek to az taka niezgodna nie jest. I w ogóle trójka choć miernie to jakoś ciagnie historie serii dalej a tactics to odciecie kompletne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.