Fallout tort

Fallout Corner ma już 14 lat!

W dniu dzisiejszym nasz serwis kończy 14 lat.

Zaczęło się skromnie, w 2001 roku. Wtedy było to kilka prostych stronek, napisanych w notatniku. Człowiek łączył się z internetem przez modem, wrzucał zaktualizowane stronki na serwer i po tygodniu sprawdzał, czy ktoś je odwiedza. Były to czasy, gdy ludzie namiętnie grali w Fallout 1 i Fallout 2, a Fallout Tactics miał swój złoty wiek. Centrum polskiej sceny falloutowej było wtedy SHAMO. Fallout ciągle był własnością Interplay.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Pozostał tylko uparty rednacz, który obiecał, że FC będzie istniało tak długo, jak ludzie będą grali w Fallout. Tak oto istniejemy dla Was już czternaście lat i będziemy istnieć nadal 😉 .

Z okazji naszych urodzin, przygotowaliśmy dla Was skromny prezent – nasze falloutowe pocztówki. Znajdziecie je poniżej. Za ich pomocą możecie sprawić przyjemność znajomym, których też kręci Fallout. Zachęcamy do dzielenia się nimi na facebooku, przez e-mail lub po prostu do drukowania ich i dołączania do upominków.

Happy birthday to us!

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

2 komentarzy na temat “Fallout Corner ma już 14 lat!”

  1. Brawo już niedługo zapuścisz włosy pod pachami będziesz się golić i dołączysz do loży śmierdzących dorosłych xD masz jeszcze 4 lata by cieszyć się dzieciństwem xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.