Fallout 1

Fallout The Story – pierwszy Fallout na silniku New Vegas

Każdy fan klasycznych Falloutów marzył, by kiedyś zobaczyć pierwszą lub drugą cześć serii, przeniesioną na silnik, który wykorzystują nowe Fallouty. Ta sama doskonała historia, wciągające zadania, ale świat 3D. Być może te marzenia się spełnią!

Trafiłem na moda do New Vegas, o nazwie Fallout The Story. Ma to być całkowita konwersja pierwszego Fallouta. Zmiany w stosunku do oryginału mają być minimalne i wynikać tylko z faktu, że inny silnik może wymagać pewnych adaptacji, jeśli chodzi o mechanikę gry. Jest to chyba oczywiste.

Dobra wiadomość jest taka, że mod wydaje się być w zaawansowanej fazie tworzenia. Niektóre lokacje zostały już w pełni odtworzone. Razem z przypisanymi do nich questami. Praktycznie wszystkie stworzenia są już gotowe. Mod ma wykorzystywać system szybkiej podróży podobny do tego znanego z pierwszych Falloutów. Zmianie ulegnie też mechanika postaci towarzyszących graczowi, by przypominała bardziej tę znaną z pierwszych części.

Poniżej możecie sprawdzić kilkuminutowy gameplay, przedstawiający, jak wygląda początek rozgrywki – czyli rozmowa z Overseerem i opuszczenie Krypty 13.

Jeśli ktoś chce i potrafi wspomóc twórcę tego moda, prosimy: zróbcie to!

Więcej gameplay’i znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

One thought to “Fallout The Story – pierwszy Fallout na silniku New Vegas”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.