Mad Max

Miller jednak chce reżyserować kolejne Mad Maxy

Niedawno informowaliśmy Was o tym, że George Miller podjął decyzję o odpuszczeniu sobie reżyserowania kolejnych przygód Szalonego Maxa. Okazuje się, że informacja, która szybko obiegła cały internet nie była rzetelna. Winna jest dziennikarka, która w dużej mierze przekręciła słowa Millera, dodając też do jego wypowiedzi sporo od siebie.

Sprawa była na tyle poważna, że postanowił ją sprostować sam Miller:

Ten wywiad był nierzetelny. Byłem w Nowym Jorku, panował tam istny chaos, a dziennikarka zadawała mi pytania na czerwonym dywanie National Board of Review. Zupełnie przekręciła moje słowa i udostępniła informacje, które są nieprawdą. Powiedziałem, że moim kolejnym filmem nie będzie sequel „Mad Maxa”, a ona uznała, iż nie zamierzam kontynuować mojej przygody z tą marką. Dalsze losy Maxa nie muszą być moją następną produkcją, ale przecież mam jeszcze dwie części do zaprezentowania.

Cieszymy się? No ja myślę! Najnowszy Mad Max został bardzo dobrze przyjęty przez fanów serii i zwykłych kinomanów. Będzie też walczył o nagrodę Oscara w 10. kategoriach.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

Jeden komentarz na temat “Miller jednak chce reżyserować kolejne Mad Maxy”

  1. Kurde taki ze mnie can Falloutów a Mad Maxa do tej pory nie obejrzałem 😀 Trzeba będzie w końcu znaleźć czas i obejrzeć wszystkie filmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.