Fallout 4 - dodatki

Poznaliśmy zawartość pierwszych dodatków do Fallout 4

Zgodnie z obietnicami, Bethesda podała informacje na temat zbliżających się dodatków do Fallout 4. Dodatkowo season pass podrożeje z pierwszym dniem przyszłego miesiąca.

Wiemy już o trzech dodatkach, które pojawią się na przestrzeni trzech kolejnych miesięcy. Nie wszystkie będą posiadały swoją linię fabularną, tak jak było to w przypadku poprzednich części gry. Na premierę pierwszego z nich nie będziemy musieli długo czekać – premiera odbędzie się już w marcu. Ostatni z ujawnionych pojawi się w maju. Póki co nie ma żadnych informacji o ostatnim, czwartym DLC.

Więcej na temat każdego dodatku w dalszej części newsa.

Automatron
Automatron

Automatron pójdzie w ogień w pierwszej kolejności. W tym dodatku otrzymamy na własność robota, którego będziemy mogli zbudować za pomocą znalezionych części i złomu. Co więcej, poznamy historię szalonego mechanika, odpowiedzialnego za próby podboju Wspólnoty przez konstruowane przez niego roboty. Krótka linia fabularna oraz robot zostały wycenione na 9,99$.

Wasteland Workshop
Wasteland Workshop

Wasteland Workshop to drugi w kolejności dodatek, a w dystrybucji ukaże się w kwietniu. Rozwinie on nasze możliwości w budowaniu osad o nowe elementy. Twórcy zapowiadają nowe aktywności takie jak wystawianie dzikich stworzeń na arenach. Koszt zabawy w bukmachera to 4,99$.

Far Harbor
Far Harbor

Far Harbor jest ostatnim i jednocześnie największym ujawnionym nam DLC. Przeniesiemy się w nim na zupełnie nowy teren – wyspę u wybrzeży stanu Maine, pełną nowych questów i ciekawostek. Trafimy w centrum konfliktu między Dziećmi Atomu, Syntkami i lokalnymi frakcjami. Premiera jest przewidziana na maj, a cena dodatku ma wynosić 24,99$.

Na koniec warto wspomnieć o zwiększeniu ceny season pass. Od 1. marca będzie on droższy o blisko 60%. Chętne osoby powinny się w niego zaopatrzyć przed końcem miesiąca, w przeciwnym wypadku będą musiały dołożyć 20$.

One thought to “Poznaliśmy zawartość pierwszych dodatków do Fallout 4”

  1. Juz domyslam sie ze beda to chaotyczne i żmudne dlc. DLC do new vegas to prawdziwe arcydzieło ze zlozona poukladana fabula. Sierra Madre,Big Empty,Park narodowy Zion, Rozpadlina… to wszystko jest tak epickie ze mozna sie nad tym napalać przez całe życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.