Fallout 4

Bethesda chce przenieść Fallout na ekrany kinowe

Todd Howard przyznał się, że od jakiegoś czasu rozmawia z różnymi studiami filmowymi. Celem rozmów jest przeniesienie Fallouta na ekrany kinowe. Chociaż rozmowy trwają już od kilku lat, do tej pory nikt nie przedstawił oferty, która zadowoliłaby Bethesdę.

We’ve had a couple of in-roads, particularly with Fallout, which is a bit stickier than Elder Scrolls, but everybody’s kind of asked and I’ve taken a number of meetings over the years and nothing quite clicked….I would say we have a pretty high bar as far as what we would want it to be if it ever happened and nothing’s quite clicked.

Swobodne tłumaczenie: „Mieliśmy już kilka prób, zwłaszcza z Falloutem, który jest bardziej chwytliwy niż Elder Scrolls. Wszyscy o to pytają, a ja miałem już kilka spotkań na przestrzeni ostatnich lat i nic nie zaskoczyło. Muszę powiedzieć, że mamy wysokie oczekiwania na temat tego, co to powinno być, jeśli kiedykolwiek postanie, ale jeszcze nic nie zaskoczyło.”

Jak sami widzicie, raczej nie należy się spodziewać, że prace nad filmem ruszą w najbliższym czasie. Możliwe, że nie rozpoczną się wcale.

Przy okazji chciałbym sprostować błędne informacje, które pojawiają się internecie (również na polskich stronach), jakoby Bethesda miała gotowy scenariusz takiego filmu. Owszem, scenariusz falloutowego filmu został napisany, ale były to czasy, gdy właścicielem marki był jeszcze Interplay. Powstał on jeszcze przed premierą Fallout 2 i choćby z tego powodu Bethesda z niego nie skorzysta. Za bardzo odbiega od jej wizji uniwersum Fallout.

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

One thought to “Bethesda chce przenieść Fallout na ekrany kinowe”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.