Ujawniono kolejne dodatki do Fallout 4

Bethesda na swojej konferencji podczas E3, która miała miejsce dzisiaj rano ogłosiła następne dodatki do Fallout 4. W ciągu 3 miesięcy dostaniemy 3 kolejne paczki dodatkowej zawartości, których dokładnej daty premiery jeszcze nie znamy.

Contraptions – dodatek oferuje możliwość budowania pułapek i mechanizmów, wprowadzając przy tym mnóstwo nowych elementów wykorzystywanych w architekturze naszych osad. Premiera odbędzie się już w przyszłym tygodniu.

Vault-tec – ta paczka pozwoli nam na zbudowanie własnej, tętniącej życiem krypty, którą będzie można zarządzać w pewnym stopniu. Tak jak wcześniejszy dodatek, wprowadzi wiele elementów z dziedziny budowy, pozwalających spersonalizować nasz podziemny schron. Premiera jest przewidziana na przyszły miesiąc.

Nuka World – to rozszerzenie fabularne zabierze nas do tytułowego Nuka World, będącym parkiem rozrywki stworzonym przez dystrybutora znanego napoju z serii. Nie wiemy, jak obszerny jest dodatek, ale sprawdzimy to już w sierpniu.

Nie znamy cen nowej zawartości, ale jest ona zawarta w przepustce sezonowej.

3 thoughts to “Ujawniono kolejne dodatki do Fallout 4”

  1. Znowu jakieś bezsensowne dodatki do budowy. Jedyny dodatek który może kogoś zainteresować to Nuka World, ale też nie spodziewam się szału, znamy już podejście Bethesdy do dodatków: dwa z budową bądź modernizacją, jeden z jakąś tam fabułą

    1. Co do Nuka World – jak wypuszczali Fo4, to pisałem, że zrobili z postapokaliptycznego Pustkowia wesołe miasteczko. Ludzie twierdzili, że przesadzam. No i mamy: dosłownie wesołe miasteczko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.