Fallout - porównanie broni automatycznej

Wielkie graficzne zestawienie broni z Falloutów

W czeluściach internetu natknąłem się na kilka grafik pokazujących ewolucję wyglądu broni znanych z serii Fallout. Doskonale na nich widać, jak każdy model zmieniał się w kolejnych grach.

Od razu widać, że w pierwszych grach broń była bardziej realistyczna. Im dalej, tym bardziej projektantów ponosiła fantazja. Niektóre przedmioty nie przypominają swoich pierwowzorów. Oczywiście widać też bardzo dobrze, że w New Vegas powrócono do pierwotnego wyglądu.

A wam które modele podobają się bardziej? Stare, czy nowe?

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

9 komentarzy na temat “Wielkie graficzne zestawienie broni z Falloutów”

 1. Oczywiście stare, nie wiem poco bethesda tak cudowała z Gaussem, AK112, Laserem Gatlinga, karabinem laserowym oraz rękawicą wspomaganą. Przecież wygląd tych broni można by przełożyć prawie nic nie zmieniając

 2. Zdecydowanie jeżeli chodzi o broń palna konwencjonalną to tutaj im taka broń bardziej zbliżona do rzeczywistości tym lepiej, co do broni energetycznych tu ciężko powiedzieć.
  Generalnie jak dla mnie im mocniejsza broń tym powinna mieć bardziej potężny wygląd, mocniejsze walnięcie, powinno się czuć moc podczas strzelania.

 3. A no wielu rzeczom można się czepiać w F4, ale chłopaki z Bethesdy naprawdę się postarali z modelami broni, szkoda tylko że tak mało jest legendarnych modeli :), czy potrzebnie powracali do pierwotnych wyglądów, np na przykładzie super młota, ten nowy wygląda naprawdę super

  1. Niby tak, wiele jest lepszych, ale niektóre ledwie przypominają broń na której były kiedyś wzorowane (np. assault rifle ). Zmienili Gaussa w coś w podobie energetycznego Bozara (tyle, że strzela jednym ,,pociskiem” naraz). Lepiej wyglądają w czwórce rewolwery, bronie ze złomu (samoróbki, karabiny kolejowe itp.) oraz większość broni do walki wręcz, kilka broni ciężkich i mniejszych broni energetycznych, głownie pistoletów plazmowych

 4. W fallout 2 kochalem bozara po prostu nie moglem sie powtrzymac by go nie uzyc szpony smierci z latwoscia zabijalem 1-2 seriami w new vegas bozar wyglada bardzo podobnie ale wyjatkowo mocno niepotrzebnie zmniejszono jego sile w new vegas zadnego szpona smierci nie da sie zabic z bozara sa tam odporne na ta bron.

 5. Mi każda się podoba 😀
  Patrzcie na porównanie broni palnej 4/9 i Fallout 4. Mrrr, ta „wiatrówka”… 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.