Fallout 4 - główny bohater

Todd Howard przyznał, że dialogi w Fallout 4 okazały się niewypałem

Targi E3 dostarczyły graczom wielu ciekawych informacji. Zapowiedziano wiele nowych gier. Przy okazji udzielono też wielu wywiadów. Jednego z nich udzielił Todd Howard, człowiek odpowiedzialny za produkcję Fallout 4.

Danny O’Dwyer z ekipy Gamespot zadawał Toddowi różne pytania. Oczywiście w pewnym momencie poruszono temat najnowszego Fallouta. Wtedy Todd oznajmił:

„Myślę, że nasi fani zdążyli się już przyzwyczaić do tego, że lubimy próbować nowych rzeczy. Mamy w tym pewne sukcesy. Weźmy pod uwagę strzelanie w Fallout 4. Uważam, że wyszło całkiem nieźle. Okazuje się, że niektóre rzeczy, jakie zrobiliśmy z dialogami, nie wyszły tak fajnie. Chodzi o to – wiem, czym się kierowaliśmy postępując w ten sposób. Chcieliśmy zrobić fajne, interaktywne rozmowy. Ale nie okazało się to taki sukcesem, jak pozostałe rzeczy w grze.”

Ciekawe, jak bardzo zaskoczony będzie Todd, gdy w końcu zrozumie, że nie tylko dialogi są problemem w czwartym Falloucie 😉 .

Źródło: Gamespot

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

6 komentarzy na temat “Todd Howard przyznał, że dialogi w Fallout 4 okazały się niewypałem”

  1. „Ale nie okazało się to takim sukcesem, jak pozostałe rzeczy w grze.” – on śmie nazywac to mniejszym sukcesem ? To była kompletna porazka juz w trójce dialogi były mocno ograniczone i sztywne do bólu lecz to co zrobili w czwórce to wyszło poza skale w RPG to wlasnie dialogi powinny byc najlepsze to ze sa w czworce takie jakie sa to kpina z gatunku. Niech Todd wreszcie przyzna ze niewypałem jest to ze w ogole sie wzieli za robienie fallouta .Fallout to dziecko ludzi z obsidianu i oni powinni go miec i robic.

  2. Ale pewnie patcha, który te dialogi zmieni w pełne wypowiedzi (zapewne) – rzecz jasna – nie wprowadzą, bo przecież my musimy ruszyć pośladki i instalować moda… .

  3. No cóż. Ja po ponad 25 godzinach grania jestem mega pozytywnie zaskoczony F4. Nie wiem, skąd się wzięły nagonki na tę grę. Ludzie chyba po 8 latach zapomnieli, jaki był F3; ja w F3 grałem w styczniu tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.