Jutro premiera ambitnego moda do Fallout 4

Mowa o Vault 1080, modzie tworzonym przez studio NVIDIA LightSpeed Studio, które jest zależne od znanego producenta procesorów graficznych. Przeniesie nas on do nowej lokacji – krypty 1080, ukrytej pod ruinami starej katedry oraz na obrzeżne bagna. Czeka tam na nas rzekomo mroczna i ciekawa historia. Dodatkowo mod zaoferuje rozszerzone efekty graficzne, które mają podkreślić klimat miejsca akcji.

Premiera nastąpi jutro o nieznanej nam porze dnia i będzie dostępna na serwisie z modami do Fallout 4.

7 komentarzy na temat “Jutro premiera ambitnego moda do Fallout 4”

  1. Mi nie pójdzie. Po pierwsze mój komputer dałby radę co najwyżej Krypcie 770, a po drugie „czwórka” to jedyny Fallout, który mnie nie kręci. Poczekam, aż dadzą go w CD-Action jako pełniak.

    1. Nie kręci Cie może dlatego, że nigdy nie grałeś? Oglądanie stream’ów nie odda w pełni klimatu. Widzę, że zaliczasz się do konserwatystów, którzy całe życie staliby w miejscu grając w ,,jedynkę” oraz ,,dwójkę”. Ostatecznie dobrą alternatywą jest też Diablo II. Można też pójść krok na przód i zakupić nowy sprzęt by móc sprawdzić na własnej skórze atuty tej ,,czwórki”. Swoją drogą moim zdaniem zarówno sama podstawka Fallouta 4 jak i dodatki do niej to świetna robota, pozdrawiam.

  2. a ja się nie zgadzam, FNV przeszedłem z 5 razy i za każdym razem inaczej, a 4rkę zmuszałem się 2 razy żeby poznać inne zakończenie, ale wszystko robiło się tak samo. Brak dialogów, systemów i głębi, pusta wydmuszka niestety. Dobrze, że jest fallout 1.5 i, że młodym się nie podoba bo by go beth zablokowała jeszcze tfu tfu, pewnie sami się zagrywają żeby zobaczyć jak powinien wyglądać fallos

  3. Mam problem z wgraniem tego (a właściwie każdego) moda. Odpalam grę, z menu wybieram „Mods” i… wywala mnie na pulpit. Czy ktoś jeszcze miał taki problem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.