Wasteland 3

Wasteland 3 nadchodzi!

Jednak mieliśmy rację! Rozpoczęto prace nad Wasteland 3! Poinformowano o tym na oficjalnym fanpage’u Wasteland 2.

Wasteland 3 - post
Wasteland 3 – post

Jak sami widzicie, akcja gry będzie się toczyła na mroźnych pustkowiach stanu Kolorado. To duża zmiana. Do tej pory znaliśmy ponurą postapokaliptyczną pustynię (taką z dużą ilością piasku i pyłu 😉 ). Twórcy przygotują odświeżony system walki, który będzie wykorzystywał m.in. pojazdy. Gracz będzie miał możliwość objęcia swoją opieką bazy Rangerów. Autorzy gry obiecują rozbudowaną historię oraz wybory, które niosą ze sobą konsekwencje.

Może trzecia część nie będzie już przede wszystkim postnuklearnym „hack & slashem”, ale czymś, co faktycznie okaże się duchowym następcą pierwszych Falloutów?

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

3 komentarzy na temat “Wasteland 3 nadchodzi!”

  1. Ha! No i sens życia przywrócony, he he. Mroźne pustkowia też tworzą niepowtarzalny klimat weźmy chociażby przykłady z filmu postapokaliptyczny „Kolonia”(2013); czy legendarny horror „Thing” Carpentera. Można by wprowadzić do takiej gry elementy surwiwalu oparte o trudy przetrwania w bardzo niskich temperaturach.
    Szponix jaki „hack & slash” nie profanuj „Wastelanda”. Piszemy tu o strategi taktycznej a nie jakiejś „bezmuzgiej” grze akcji typu „Diablo”

  2. moim zdaniem, dalsze to od falloutów, niżeli wasteland 2 🙁 Obym się mylił, a tymczasem, kto wie co zrobić żeby new vegas odpalił na 10tce?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.