Start kampanii crowdfundingowej oraz zwiastun Wasteland 3

Zbiórka pieniędzy na produkcję Wasteland 3 już wystartowała. Jeżeli chcecie mieć w tym swój wkład udajcie się pod ten adres. Udało się uzbierać już ponad połowę potrzebnych funduszów, a to zaledwie początek. Warto dodać, że osoby, które wesprą kampanię na kwotę wysokości 20$ w ciągu 48 godzin, będą mogły odebrać darmową kopię gry UnderRail lub STASIS.

Przewidywana data premiery to IV kwartał 2019 roku.

Twórcy wypuścili również pierwszy zwiastun.

2 komentarzy na temat “Start kampanii crowdfundingowej oraz zwiastun Wasteland 3”

  1. koniec 2019 no to trochę się chłopaki z inXile pospieszyli z tą zbiórką no chyba że chcą zrobić dzieło swojego życia :). A co do filmiku to nie podobają mi się takie zbliżenia rozmów czy jakiejś akcji ponieważ grafika i animacja psuje mi moje wyobrażenia. Wolę gdy grafika niedomaga pozostawić takie rzeczy swojej wyobraźni. Ciekawie wyglądają natomiast animacje ruchu w rzucie izometrycznym z góry, no i ten finiszer gościa z toporem – super.

  2. Szkoda, że znowu będzie w tej pastelowo-kreskówkowej j (dobrze mówię?) stylistyce. Wolałbym coś w stylu Pillarsów z tym, że jeszcze bardziej dopieszczone. Tak samo dialogi niezbyt mi się podobają, chciałbym podobne do tych z PoE + talking head dla ważnych postaci tj. w pierwszych Falloutach.
    Fajnie, że wyjdzie nowa część, ale kurcze mogliby to zrobić odrobinę ładniej pod kątem grafiki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.