Start kampanii crowdfundingowej oraz zwiastun Wasteland 3

Zbiórka pieniędzy na produkcję Wasteland 3 już wystartowała. Jeżeli chcecie mieć w tym swój wkład udajcie się pod ten adres. Udało się uzbierać już ponad połowę potrzebnych funduszów, a to zaledwie początek. Warto dodać, że osoby, które wesprą kampanię na kwotę wysokości 20$ w ciągu 48 godzin, będą mogły odebrać darmową kopię gry UnderRail lub STASIS.

Przewidywana data premiery to IV kwartał 2019 roku.

Twórcy wypuścili również pierwszy zwiastun.

2 thoughts to “Start kampanii crowdfundingowej oraz zwiastun Wasteland 3”

  1. koniec 2019 no to trochę się chłopaki z inXile pospieszyli z tą zbiórką no chyba że chcą zrobić dzieło swojego życia :). A co do filmiku to nie podobają mi się takie zbliżenia rozmów czy jakiejś akcji ponieważ grafika i animacja psuje mi moje wyobrażenia. Wolę gdy grafika niedomaga pozostawić takie rzeczy swojej wyobraźni. Ciekawie wyglądają natomiast animacje ruchu w rzucie izometrycznym z góry, no i ten finiszer gościa z toporem – super.

  2. Szkoda, że znowu będzie w tej pastelowo-kreskówkowej j (dobrze mówię?) stylistyce. Wolałbym coś w stylu Pillarsów z tym, że jeszcze bardziej dopieszczone. Tak samo dialogi niezbyt mi się podobają, chciałbym podobne do tych z PoE + talking head dla ważnych postaci tj. w pierwszych Falloutach.
    Fajnie, że wyjdzie nowa część, ale kurcze mogliby to zrobić odrobinę ładniej pod kątem grafiki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.