Fallout - Project Brazil

Fallout – Project Brazil – kolejny mod warty uwagi

Niecałe cztery lata temu informowaliśmy Was o powstającym modzie do Fallout: New Vegas, noszącym tytuł Project Brazil. Jeden z naszych Czytelników – Marcin „Gatling” Wójcik – przypomniał nam dzisiaj o tym modzie. Okazuje się, że można już w niego grać. Poniżej najciekawsze informacje.

Mod jest „nakładką” na New Vegas, oferującą całkiem nową kampanię fabularną. Gracz wciela się w rolę mieszkańca Krypty 18. Krypta ta znajduje się w samym centrum Pustkowi Kalifornijskich, a poczynania gracza wpływają na losy Nowej Kalifornii.

Postać kierowana przez nas może wejść w interakcję z Republiką Nowej Kalifornii, rodziną Bishopów z New Reno, niedobitkami Shi, Enklawą, armią supermutantów i całą masą bandytów.

Dodatkowo mod oferuje nowe postacie z nagranymi głosami, nowych towarzyszy, nowe stacje radiowe, dużą mapę, całkiem nową fabułę i wiele innych rzeczy.

Moda ściągniecie z nexusmods.com.

Zachęcam do obejrzenia intra na końcu newsa.

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

7 thoughts to “Fallout – Project Brazil – kolejny mod warty uwagi”

  1. Stary, obyś miał racje, to będzie piękne spełnione marzenie 🙂 Jeszcze fallout 1.5 na dniach dostaniemy w pl dzięki grupie super ludzi, którym bd wdzięczny do końca życia za taką pracę, której wcale nie musieli robić dla takich ludzi jak ja 😀 Również pozdrawiam, pimpki so fajne xd

  2. Czy będą postapokaliptyczne lasy tropikalne? Brazylia to chyba takie tam są nie? Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić postapo w tamtych rejonach, nie wiem dlaczego 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.