Prima Aprilis Fallout

Znaleźliśmy prosty sposób na zdobycie praw do marki Fallout. Bethesda nas nienawidzi!

Dobra wiadomość! Już niedługo prawa do marki Fallout zostaną wydarte z łapsk Bethesdy. Kiedy to się stanie, trafią one do studia, które bardziej na nie zasługuje. Prawdopodobnie będzie to Obsidian, a może nawet CD Projekt Red!

Plan planów

Od dawna tworzyliśmy plan, za sprawą którego staniemy się właścicielami marki. Spędziliśmy nad jego układaniem cały tydzień.

Krążownik Szos
Nasz wehikuł czasu

Momentem przełomowym było spotkanie wujka Zdziszka – rodzina kolegi. Wujek Zdziszek jest człowiekiem genialnym. Zawodowy bezrobotny, myśliciel, konstruktor. Stworzy on dla nas pojazd na bazie Krążownika Szos, za pomocą którego cofniemy się w czasie. I tutaj dochodzimy do sedna planu.

Gdy już trafimy do przeszłości, zaczniemy grać w lotto i obstawiać wyniki meczów. Kilka sprytnych zakładów sprawi, że staniemy się miliarderami. To będzie przełomowy moment, w którym wydamy całą fortunę na picie i dziwki.

Jak już się spłukamy, założymy zespół heavy metalowy i dorobimy się trochę mniejszej fortuny. Dzięki niej kupimy całą Bethesdę, a tym samym staniemy się właścicielami marki Fallout.

Tak będzie

Pozostaje nam już tylko oddać markę komuś, kto na nią bardziej zasługuje. Chcemy by przede wszystkim było to studio, które zna się na robieniu RPGów. Oczywistym wyborem byłby Obsidian, który zatrudnia część ekipy tworzącej pierwsze Fallouty. Z drugiej strony inExile też jest zacnym wyborem. Myślimy nawet nad polskim CD Projekt Red. Ciężko się zdecydować, więc pewnie zrobi się ankietę, w której to Wy dokonacie wyboru. No ale to już po tym, jak wrócimy z misji.

Trzymajcie kciuki!

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

2 thoughts to “Znaleźliśmy prosty sposób na zdobycie praw do marki Fallout. Bethesda nas nienawidzi!”

  1. Zdecydowanie Obsidian, który mógłby zrobić zbiórkę jak to było z Pillars of Eternity 🙂 Chciałbym Fallouta w takim stylu.

    BTW, fajny żart, ale zbyt oczywisty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.