Krai MiraKrai Mira - konkurs

Krai Mira: Edycja Rozszerzona – Konkurs

Konkurs się zakończył. Dziękujemy za zgłoszenia. Wyniki zostaną ogłoszone wkrótce, w osobnym newsie.

Niedawno miała miejsce premiera polskiej wersji edycji rozszerzonej gry Krai Mira. Razem z polskim dystrybutorem – firmą Cenega S.A. – przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wspomnianą wcześniej grę.

Zacznijmy od zadania konkursowego. Jest ono bardzo proste. Musicie wskazać prawidłową odpowiedź na następujące pytanie: Gdzie rozgrywa się akcja gry Krai Mira?

 1. na wielkiej stacji kosmicznej
 2. na wyspie
 3. na kilku różnych planetach

Jeśli nie znacie odpowiedzi, poszukajcie jej w opisie gry na stronie dystrybutora. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: [email protected]. W tytule wpiszcie: Krai Mira – konkurs. Koniecznie podajcie adres do wysyłki ewentualnej nagrody.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze gry Krai Mira: Edycja Rozszerzona na PC. Sponsorem nagród jest firma Cenega S.A.

Krai Mira PC

 1. Organizatorem konkursu “Krai Mira” jest serwis Fallout Corner. Sponsorem nagród jest firma Cenega S.A..
 2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Udział w konkursie “Krai Mira” jest bezpłatny.
 4. Konkursu trwa od 24.04.2017 do 08.05.2017.
 5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, wskazanego na stronie konkursowej, i wysłanie go na adres e-mail: [email protected], podając w treści swoje dane osobowe i adres na który, w przypadku zwycięstwa, powinna zostać wysłana nagroda.
 6. Jeden uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jednorazowo. Za wzięcie udziału rozumie się wysłanie na wskazany adres e-mail zadania konkursowego.
 7. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, zawierających prawidłową odpowiedź, zostaną wylosowane trzy. Ich autorzy zostaną uznani za zwycięzców konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w ramach newsu dot. konkursu “Krai Mira” do dnia 15.05.2015. Każdy ze zwycięzców otrzyma jedną z nagród, o których mowa w punkcie 10.
 8. Od wyniku losowania nie przysługuje odwołanie.
 9. Ze względu na specyfikę konkursu, w przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:
  a) wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych uczestnika, w rozumieniu “Ustawy o ochronie danych osobowych”, przez Organizatora i Sponsora
 10. Nagrodą w konkursie “Krai Mira” są: trzy egzemplarze gry Krai Mira: Edycja Rozszerzona na PC. Wartość nagrody nie przekracza progu zwolnionego z podatku dochodowego z tytułu nagród.
 11. Nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 12. Nagroda zostanie wysłana na koszt Organizatora, do 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników, na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
 13. Nagrody nie będą wysyłane poza granice Rzeczypospolitej Polskiej.
 14. Regulamin obowiązuje od dnia ogłoszenia konkursu.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

2 thoughts to “Krai Mira: Edycja Rozszerzona – Konkurs”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.