Krai MiraKrai Mira - konkurs

Krai Mira: Edycja Rozszerzona – Konkurs

Konkurs się zakończył. Dziękujemy za zgłoszenia. Wyniki zostaną ogłoszone wkrótce, w osobnym newsie.

Niedawno miała miejsce premiera polskiej wersji edycji rozszerzonej gry Krai Mira. Razem z polskim dystrybutorem – firmą Cenega S.A. – przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać wspomnianą wcześniej grę.

Zacznijmy od zadania konkursowego. Jest ono bardzo proste. Musicie wskazać prawidłową odpowiedź na następujące pytanie: Gdzie rozgrywa się akcja gry Krai Mira?

 1. na wielkiej stacji kosmicznej
 2. na wyspie
 3. na kilku różnych planetach

Jeśli nie znacie odpowiedzi, poszukajcie jej w opisie gry na stronie dystrybutora. Odpowiedzi wysyłajcie na adres: [email protected]. W tytule wpiszcie: Krai Mira – konkurs. Koniecznie podajcie adres do wysyłki ewentualnej nagrody.

Nagrody

Nagrodami w konkursie są trzy egzemplarze gry Krai Mira: Edycja Rozszerzona na PC. Sponsorem nagród jest firma Cenega S.A.

Krai Mira PC

 1. Organizatorem konkursu „Krai Mira” jest serwis Fallout Corner. Sponsorem nagród jest firma Cenega S.A..
 2. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Rzeczypospolitej Polskiej.
 3. Udział w konkursie „Krai Mira” jest bezpłatny.
 4. Konkursu trwa od 24.04.2017 do 08.05.2017.
 5. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie zadania konkursowego, wskazanego na stronie konkursowej, i wysłanie go na adres e-mail: [email protected], podając w treści swoje dane osobowe i adres na który, w przypadku zwycięstwa, powinna zostać wysłana nagroda.
 6. Jeden uczestnik może wziąć udział w konkursie tylko jednorazowo. Za wzięcie udziału rozumie się wysłanie na wskazany adres e-mail zadania konkursowego.
 7. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, zawierających prawidłową odpowiedź, zostaną wylosowane trzy. Ich autorzy zostaną uznani za zwycięzców konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w ramach newsu dot. konkursu „Krai Mira” do dnia 15.05.2015. Każdy ze zwycięzców otrzyma jedną z nagród, o których mowa w punkcie 10.
 8. Od wyniku losowania nie przysługuje odwołanie.
 9. Ze względu na specyfikę konkursu, w przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:
  a) wyrażenie zgody na przetworzenie danych osobowych uczestnika, w rozumieniu „Ustawy o ochronie danych osobowych”, przez Organizatora i Sponsora
 10. Nagrodą w konkursie „Krai Mira” są: trzy egzemplarze gry Krai Mira: Edycja Rozszerzona na PC. Wartość nagrody nie przekracza progu zwolnionego z podatku dochodowego z tytułu nagród.
 11. Nie ma możliwości zamiany nagrody na jej równowartość pieniężną.
 12. Nagroda zostanie wysłana na koszt Organizatora, do 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników, na adres podany w zgłoszeniu konkursowym.
 13. Nagrody nie będą wysyłane poza granice Rzeczypospolitej Polskiej.
 14. Regulamin obowiązuje od dnia ogłoszenia konkursu.

Powiązana zawartość

Zdjęcie profilowe Szponix

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

2 myśli na temat “Krai Mira: Edycja Rozszerzona – Konkurs

Dodaj komentarz