Fallout Adventures - gra karciana

Premiera polskiej wersji Fallout: Adventures

Jakiś czas temu, razem z fanpagem Brotherhood of Steel Poland obiecaliśmy Wam polską wersję karcianki Fallout: Adventures. Dzisiaj jest ten dzień, w którym dotrzymujemy słowa 🙂 .

Oryginalna, angielska wersja językowa, została stworzona przez Oskara Potockiego. Tłumaczenie przygotowali: Brotherhood of Steel PolandRadionieaktywni oraz my – Fallout Corner.

Grę możecie pobrać z naszego serwera, klikając poniższy przycisk. Następnie należy wydrukować zawartość archiwum, zapoznać się z zasadami i można grać. Pieniędzy za to nie chcemy nic 😉 . Miłego grania!

Uwaga! Kilka osób informowało, że mają problemy z pobraniem paczki z naszego serwera. Jeśli zdarza się to też u Ciebie, skorzystaj z pobierania przez Google Drive, udostępnionego przez Brotherhood of Steel Poland.

Fallout: Adventures PL
Fallout: Adventures PL
fallout-adventures-pl.rar
Version: 1.3
0.0 B
1428 Downloads
Szczegóły

Avatar

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

3 thoughts to “Premiera polskiej wersji Fallout: Adventures”

  1. Jakość tego tłumaczenia jest tragiczna. Na niektórych kartach mamy HP na innych PW, na jednych kości oznaczane są jako D na innych K. Wiele opisów kart jest chyba prosto z tłumacza google gdzie kość (die) została przetłumaczona jako śmierć lub jej pochodne. Poza tym literówki i BŁĘDY ORTOGRAFICZNE (gróba skóra). Niestety razem ze znajomym liczyliśmy, że wszystko będzie ok ale po wydruku okazało się, że wiele kart jest do poprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.