Fallout Adventures - gra karciana

Premiera polskiej wersji Fallout: Adventures

Jakiś czas temu, razem z fanpagem Brotherhood of Steel Poland obiecaliśmy Wam polską wersję karcianki Fallout: Adventures. Dzisiaj jest ten dzień, w którym dotrzymujemy słowa 🙂 .

Oryginalna, angielska wersja językowa, została stworzona przez Oskara Potockiego. Tłumaczenie przygotowali: Brotherhood of Steel PolandRadionieaktywni oraz my – Fallout Corner.

Grę możecie pobrać z naszego serwera, klikając poniższy przycisk. Następnie należy wydrukować zawartość archiwum, zapoznać się z zasadami i można grać. Pieniędzy za to nie chcemy nic 😉 . Miłego grania!

Uwaga! Kilka osób informowało, że mają problemy z pobraniem paczki z naszego serwera. Jeśli zdarza się to też u Ciebie, skorzystaj z pobierania przez Google Drive, udostępnionego przez Brotherhood of Steel Poland.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

3 komentarzy na temat “Premiera polskiej wersji Fallout: Adventures”

  1. Jakość tego tłumaczenia jest tragiczna. Na niektórych kartach mamy HP na innych PW, na jednych kości oznaczane są jako D na innych K. Wiele opisów kart jest chyba prosto z tłumacza google gdzie kość (die) została przetłumaczona jako śmierć lub jej pochodne. Poza tym literówki i BŁĘDY ORTOGRAFICZNE (gróba skóra). Niestety razem ze znajomym liczyliśmy, że wszystko będzie ok ale po wydruku okazało się, że wiele kart jest do poprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.