Fallout 1

Spolszczenie Fallout Fixt

Jeden z naszych redaktorów, Drako_Schiffer, przygotował spolszczenie do moda Fallout Fixt. Przypominam, że jest to potężny mod do Fallout 1. Poprawia on znacznie doświadczenie z gry w pierwszego Fallouta. Tak! Ta gra może być jeszcze lepsza 😉 . Teraz, dzięki Drako, możecie cieszyć się tym modem po polsku.

Samo spolszczenie ściągniecie klikając poniższy button.

FixT Polonizacja 0.9
FixT Polonizacja 0.9
FixT-Polonizacja-0.9.rar
Version: 0.9
949.4 KiB
1668 Downloads
Szczegóły

Samego moda możecie pobrać np. z NMA: Fallout Fixt.

Wam życzymy miłej zabawy, a Drako należą się podziękowania za odwalenie dobrej roboty 😉

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

18 thoughts to “Spolszczenie Fallout Fixt”

  1. Błąd dotyczył strażników i był to mały błąd globalny; jedynie “silni” strażnicy mieli linijki reakcji na nieudaną kradzież, reszta miała pustkę [i tak było też oryginalnie]. Dodałem przykładowe strofy wypowiadane w czasie kradzieży, ataku, wołania o pomoc etc. Poprawiona wersja jest do pobrania w dziale Download -> Fallout 1 -> Patche. 😀

 1. Po zainstalowaniu spolszczenia, zamiast wielu tekstów w grze, pojawia się napis “Error”, wiecie może jak na to zaradzić ?

 2. Witam wszystkich. Akurat jestem w trakcie odpalania moda i błąd error w dialogach występuje nadal. Co ciekawe nie ma tych dialogów w pliku np. IAN.Msg a są to teksty typu – step aside , get off my way.
  Moze w plikach script/
  Jeszcze pytanie, czy w modzie jest npc mod , bo nie widzę dialogów z nim zwiazanych ?

 3. Wiele kwestii jest jeszcze po angielsku, długo by wymieniać. Na koniec wisienka na torcie. Gra z polskim tłumaczeniem wiesza się przy wpisywaniu kodu samozniszczenia w Bazie wojskowej. W oryginale działa. Z żalem stwierdzam że na chwilę obecną update mod 1.2.5 bije to coś na głowę. Nawet bez tłumaczenia.

  1. A to dziwne, ja z Fixtem przeszedłem całą grę! Proszę, napisz do mnie na Steam (Drakaruso), bądź na e-mail: [email protected] i wypisz proszę całą listę błędów jakie napotkasz. Prosiłbym też o podesłanie pliku spolszczenia z którego korzystasz. Możliwym jest że wgrałem nie tę wersję co trzeba. Nie pogardzę także wsparciem.

   1. To spolszczenie ma dużo błędów o ile instaluje je na złą wersje.
    Jeżeli zamierzasz poprawiać to spolszczenie to moge pomóc je wyłapać w grze.
    Nie mówie że wszystko wyłapie ale spróbuje wszystko.

   1. Wiem, że odkopuję ale może się przyda komuś innemu 🙂

    Mi również wywalało grę przy próbie kradzieży więc poszukałem i znalazłem.
    W folderze DATA\TEXT\ENGLISH\GAME w pliku SKILL.txt na samym dole pod linijką # Steal wystarczy zmienić wszystkie 4 (%s) na %s czyli usunąć nawiasy. Nie wiem dlaczego ktoś wstawił te nawiasy ale blokowały one wyświetlanie nazw przedmiotów które ukradliśmy (bądź nie).

    Pozdrawiam 🙂

 4. Do jakiej wersji moda jest to spolszczenie? Pytam bo w instalatorze moda są 4 opcje instalacji: Fixes Only [Purist], Standard [Half-Purist], Full [Purists Not Allowed], Custom [Everything customizable].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.