Fallout: New California

Znana jest data premiery Fallout: New California

Jeszcze w tym roku ma się pojawić premierowa wersja moda Fallout: New California. Jeśli nie pamiętacie, czym jest ten mod, to chętnie odświeżę Wam pamięć.

New California to modyfikacja Fallout: New Vegas. Jej akcja ma się rozgrywać przed wydarzeniami znanymi z New Vegas. Gracz wciela się w postać mieszkańca Krypty 18. Jak w większości Krypt, ta też była miejscem zmyślnego eksperymentu społecznego. Oczywiście gracz z Krypty się wydostaje i rusza na Pustkowie. A tam ma czekać na niego wspaniała przygoda.

Prace nad modem trwają już od pięciu lat. Twórcy w końcu uznali, że mogą podać konkretną datę premiery. Ma on zostać udostępniony publicznie dnia 23.10.2018. Poniżej możecie zobaczyć trailer przygotowany na okazję ogłoszenia premiery.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

5 thoughts to “Znana jest data premiery Fallout: New California”

   1. Zastanawiałem się już nad pracami, ale jednak wolę zaczekać do wydania oficjalnej wersji. Nota bene, muszę uporać się z dostępem do plików tekstowych – zawsze miałem problemy z wypakowaniem plików modyfikacji do F3/FNV. 😀

    1. @Drako – w tym momencie czuję się zobowiązany przeprosić cię za moją postawę skierowaną na pasożytnictwo: sam nie potrafię Ci pomóc, a chętnie korzystam z Twojej pracy. Kiedyś wprowadzałem swojego syna w tajniki podstaw języka angielskiego, a dziś on mi tłumaczy filmiki z jutuba, bo moja wiedza została na dawnym (niewysokim) poziomie. Niestety, Młodego nie dam rady podesłać Ci do pomocy, bo po pierwsze – w Fallouty grał, lecz nie jest to jego “mokry sen” (woli Stalkera), a po drugie – on już teraz nie potrzebuje spolszczeń (i do tego bezczelnie śmieje się ze mnie, gdy grzebię na http://www.grajpopolsku.pl lub podobnych portalach).

     1. Spokojnie 😉 Drako nie da rady sam przetłumaczyć moda fabularnego. Nad Fallout 1.5 i teraz nad Nevadą pracuje ok. 10 osób. To nie jest praca dla jednego człowieka.

      Ale nakład pracy nie jest tu największym problemem. Najpierw trzeba w ogóle się dowiedzieć, czy będziemy mieli techniczną możliwość edycji plików, by je spolszczyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.