Fallout: New Vegas

New Vegas otrzymał paczkę wysokiej jakości tekstur

Jeśli planujecie ograć po raz kolejny Fallout: New Vegas, może zainteresuje Was mod przygotowany przez DcCharge. Znajdziecie go na serwisie Nexus Mods. Nosi on nazwę Charge’s FNV HD Texture Packs.

Jak sama nazwa wskazuje, mod podmienia oryginalne tekstury gry na ulepszone przez DcCharge. Wykorzystując szereg narzędzi graficznych, poprawił on ich ostrość, kolory . Na pierwszy rzut oka może zmiany nie są jakieś kosmiczne, ale i tak gra wydaje się nieco odmłodzona.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 thoughts to “New Vegas otrzymał paczkę wysokiej jakości tekstur”

 1. Po tylu latach i tylu godzinach spędzonych na pustkowiach w okolicach Nowego Vegas, chyba musiałaby jakaś bomba nuklearna w grze walnąć, aby mnie znowu przyciągnąć. 🙂
  Ale zaraz, czekaj…

   1. Spokojnie, najpierw muszę skończyć drugiego Baldura, następnie w kolejce czeka jeszcze kilka innych staroci do odświeżenia, w końcu chcę się zabrać za PoE 2 Deadfire. A tu ciepło się zrobiło, trzeba podwórko ogarnąć, trochę kostki na podjeździe położyć, altankę dokończyć, przyczepę drewna pociąć i porąbać, garaż posprzątać, przejrzeć samochód, a tu jeszcze dzieciaki jęczą, że obiecałem zabrać je na biwak (z dala od cywilizacji, prądu, smartfonów, laptopów i konsol – ciekawe ile wytrzymają :)).
    A tu jeszcze trzeba 8 godzin dziennie pańszczyzny odbębnić. Wiesz – życie! Ale na kolejną powtórkę New Vegas też kiedyś przyjdzie czas. Może do tego czasu przeniosą go na silnik F4? Byle tylko życia starczyło ;).

 2. Uwielbiam ten portal za to, że można dowiedzieć się o nowościach ze świata moddingu. Tekstury bardzo ładne, oby więcej usprawnień pojawiało się do New Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.