Wybuch bomby atomowej na materiale poprawionym przez AI

Jest tu jeszcze ktoś, kto pamięta pierwsze lata Fallout Corner, kiedy co tydzień zamieszczaliśmy zdjęcie z krótkim opisem, które pochodziło ze zbiorów Atomic Archive?

Od początku inspirował nas nie tylko Fallout, ale też materiały z testów atomowych. Mają one niepowtarzalny klimat. Jeśli Was też fascynują te stare nagrania, to na pewno zainteresuje Was poniższy, niespełna minutowy filmik. Oryginał był czarno-biały, a obraz nie był najwyższej jakości. Współczesna technologia potrafi jednak zdziałać cuda. Teraz możemy obejrzeć nagranie testowego wybuchu atomowego w rozdzielczości 4k i w kolorze. Wszystko dzięki AI.

Szponix
Szponix

Redaktor i założyciel Fallout Corner. Od 25 lat związany z serią Fallout, ze szczególnym zamiłowaniem do lore klasycznych części. Weteran polskiej sceny postapo, organizator zlotów i tłumacz modów do klasycznych Falloutów.

Artykuły: 1196

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.