Fallout 2

Fallout 2 ma już 22 lata

Czas leci, a Fallout 2 nadal się dobrze trzyma. Dzisiaj mijają 22 lata od premiery gry. Nie tylko o niej nie zapomniano, ale ludzie nadal w nią grają.

Wielu z nas zaczynało swoją przygodę z serią Fallout właśnie od drugiej części. Tak było w moim przypadku. Fallout 2 dorwałem, gdy został dodany do jednego z numerów czasopisma CD Action. Dzięki tej grze zakochałem się w klimacie postapo, nauczyłem się języka angielskiego i poznałem wiele ciekawych osób.

Fallout niewątpliwie jest grą wpływową. Pozostaje mieć nadzieję, że nadal będzie odkrywana przez nowych ludzi, a za kolejne 22 lata pamięć o niej wciąż będzie silna.

Szponix

Redaktor naczelny. Założyciel serwisu, prowadzący go nieustannie od samego początku.

4 thoughts to “Fallout 2 ma już 22 lata”

  1. Ja właśnie gram nie wiem który raz ale pamiętam jak po pierwszej części poznawałem 2 ale to był fun teraz trochę tego klimatu dokłada do F2 restoration ptoject można też pobawić się w Fallout od Nevada do dzisiaj Muzyka w 1 i 2 jest dla mnie najlepiej współtworząca klimat w grach

  2. Pamiętam jak w podstawówce co roku w Boże Narodzenie brałem sałatkę jarzynową, odpalałem lampki na choince obok komputera i uruchamiałem Fallouta 2 przechodząc go za każdym razem inaczej :D. Gdy kończyłem sesję to uruchamiałem na swoim internet explolerze Fallout Corner (strona miała chyba wtedy tło w cegły czy coś podobnego) i czytałem jakieś ciekawostki czy sekrety ze świata Fallouta. Dobre wspomnienia i ponadczasowa gra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.