Cele naukowe

Musisz więc dostać się do Rivet City. Jeśli nie odkryłeś jeszcze tej lokacji, to najlepszym pomysłem będzie przejść do najbliższej znanej lokacji i ruszyć stamtąd na piechotę. Najlepszą drogą jest chyba ta prowadząca brzegiem rzeki. Po drodze spotkasz jeden zniszczony budynek z czterema Super Mutantami i centaurem a już niedaleko samego Rivet City obóz z trzema SM’ami i możliwością uwolnienia jeńca.

Na miejscu udaj się do Laboratorium. Wystarczy wejść w drzwi po lewej (gdy przejdziesz już przez wysuwany most), a tam poprowadzą Cię już znaki na ścianach. Dr Li powinna być na środku sali. Skoro już tu jesteś dobrym pomysłem będzie zabranie ze stolika figurki VaultBoy’a. Dr Li opowie Ci więcej, o ojcu, matce i Projekcie Oczyszczenie. Dowiesz się też, że ojciec miał się udać do siedziby tego porzuconego projektu, która znajduje się w Muzeum Jeffersona. Pewnie widziałeś ten budynek, gdy szedłeś do Rivet City. Jest niedaleko miasta, więc nie będzie problemów, żeby tam trafić. W okolicach i w środku możesz spotkać Super Mutanty, więc bądź gotów. Będąc wewnątrz postaraj się dotrzeć do drzwi prowadzących na Rotundę.

Tutaj znajdziesz kilka holodysków, które zostawił za sobą Twój ojciec. Dowiesz się z nich, że udał się do Krypty 112, bowiem tam można znaleźć sposób na uruchomienie Projektu.
Tak więc nadszedł czas na udanie się do Krypty 112. Żeby sobie ułatwić drogę, najlepiej przetransportować się do jakiegoś znanego miejsca, które znajduje się niedaleko. Sama Krypta jest schowana pod Garażem Smitha Casey’a (tak nazywa się lokacja do której zaprowadzi Cię wskaźnik). W garażu będziesz musiał użyć włącznika na ścianie, by otworzyć klapę w podłodze. Zejdź na dół i wejdź do Krypty.

W Krypcie będzie czekał na Ciebie robot, który poprosi o założenie kombinezonu od niego otrzymanego. Zrób to. Następnie poprosi, byś zajął miejsce w Fotelu Błogości na dolnym poziomie. Możesz to zrobić od razu, lub porabować trochę schowki w Krypcie. Do Fotela Błogości musisz ostatecznie trafić. Gdy zajmiesz miejsce w wolnym Fotelu przygotuj się na przeżycia rodem z Matrixa 😉 (no może nie do końca)…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.