Ulepszenia domu

Sprzęty i wystroje domu można zakupić u Moiry, jeśli mieszkasz w Megatonie, lub u Lidii Montenegro, jeśli zajmujesz mieszkanie w Tenpenny Tower. W przypadku, gdy pomogłeś ghoulom zdobyć wieżowiec, będziesz je mógł nabyć u Michael’a Masters’a.

Sam dom możesz zdobyć na kilka sposobów. Jeśli rozbroisz bombę znajdującą się pośrodku Megatony, wdzięczny szeryf przyzna Ci jeden z wolnych domów (zawsze to ten sam dom). Jeśli natomiast ją zdetonujesz, na rozkaz Pana Burke, otrzymasz mieszkanie w Tenpenny Tower.

ULEPSZENIA

Automat z Nuka-Colą

Domyślnym zastosowaniem tego cacka jest zamiana zwykłej Nuka-Coli, na Zmrożoną Nuka-Colę. Dzięki temu, każda butelka tego gazowanego napoju będzie leczyła 20 punktów wytrzymałości, zamiast dziesięciu. Dodatkowym zastosowaniem jest możliwość magazynowania butelek z Nuka-Colą w automacie. Bez Twojej ingerencji nie zostaną zmrożone.

Kupując automat dostajesz 8 butelek zimnej Nuka-Coli, lampkę Nuka-Cola i zegar Nuka-Cola. Jakby nie patrzeć, zestaw kolekcjonerski.
W zależności od Twoich umiejętności handlowych, cena automatu znacznie się waha. Najniższa cena, jaką będziesz musiał zapłacić to 500 kapsli.

 

Szafa grająca

Nazwa jest trochę myląca. Tak naprawdę jest to po prostu radio o gabarytach szafy. Zwykle, gdy mówi się o szafie grającej, ma się na myśli urządzenie, które odgrywa zarchiwizowane w nim utwory. Ten twórmoże jedynie odbierać staję radiową Galaxy News. Jeśli nie wzmocnisz sygnału stacji, nie będziesz mógł odbierać radia w Tenpenny Tower, a i w Megatonie odbiór będzie utrudniony.

Ten sprzęt kosztuje tyle samo, co Automat do Nuka-Coli.

 

Warsztat

Warsztat to nic innego, jak stół ślusarski. Dzięki niemu możesz produkować broń ze schematów, które wcześniej znalazłeś lub kupiłeś na Pustkowiu. Oczywiście oprócz samego schematu potrzebne są jeszcze składniki, których lista się na nim znajduje.

Sam warsztat jest mało przydatny, jako że możesz używać za darmo identyczny egzemplarz stojący w sklepie Moiry. Dodatkowo wiele warsztatów znajduje się w najrozmaitszych budynkach, które odwiedzisz podczas gry.

Zakupując warsztat dostajesz za darmo minę kapslową, młot i klucz francuski. Wszystko znajduje się na blacie lub szufladach warsztatu.
Cena jest identyczna, jak w poprzednich przypadkach.

 

Własne laboratorium

Niezła zabawka dla miłośników chemii lub tych, którzy są od niej dosłownie uzależnieni. Dzięki temu zestawowi można za darmo wyleczyć każde uzależnienie. Dodatkowo raz dziennie istnieje możliwość wyprodukowania losowej substancji chemicznej: Wygrzew, Brudna Woda, Odlot, Med-X, Mentaty, Psycho, Rad-X, AntyRad, albo Stimpak.

Laboratorium można kupić za około 1500 kapsli. Najniższa cena, jaką można uzyskać dzięki umiejętnościom handlowym, to 1199 kapsli.

 

Własny lazaret

Wygląda, jak szafka, która można spotkać w szpitalach lub gabinetach lekarskich. Dzięki niej możesz odnawiać punkty wytrzymałości, leczyć uszkodzone kończyny i usuwać radiację. Wszystko oczywiście za darmo, więc nie trzeba płacić domorosłym chirurgom, albo tracić czasu na spanie.

Razem z samą „szafeczką” otrzymasz skalpel, pęsetę i przewód chirurgiczny.

Koszty zakupu wynoszą ok. 2000 kapsli, zmniejszając się do 1740 kapsli przy maksymalnych umiejętnościach handlowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.