ED-E moja miłość

Gdy już oswobodzisz Primm będziesz mógł porozmawiać na temat zepsutego robota z Johnson’em Nash’em w rezydencji Nash’a. Zadanie „ED-E moja miłość” zostanie aktywowane.

Naprawiamy ED-E

Zamiast odnosić robota na złom, lepiej spróbować go naprawić. Możesz to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy polega na użyciu umiejętności. Trzeba się wykazać wysoką znajomością Naprawy (65) lub Nauki (55). Drugi polega na użyciu części zamiennych. Będziesz potrzebował trzech kawałków złomu, dwóch czujników i jednego złomu elektronicznego. Jeśli nie masz części, a i umiejętności są zbyt niskie, spróbuj kupić trochę magazynów od Nash’a. Ma ich kilka.

Tajemnicze nagrania

Posiadając ED-E w drużynie, co jakiś czas będą się w nim aktywować zakodowane nagrania. Wygląda na to, że aktywują się one losowo i nie ma żadnego ustalonego schematu. Pierwsze włączyło mi się podczas rozmowy ze Staruszką Gibson na Złomowisku Gibson.

Drugi raz ED-E odezwał się podczas rozmowy z Michael Angelo, w jego pracowni na Stripie.

Pozostałe osoby, które mogą uruchomić odtwarzanie wiadomości to:

  • Ignacio Rivas w HELIOS Jeden
  • Doktor Henry w Jacobstown
  • kwatermistrz Mayes w Camp Forlorn Hope

Robota dla Bractwa

W każdym razie, kilka dni po odsłuchaniu drugiej wiadomości, przez ED-E’go skontaktował się ze mną Rycerz Bractwa Stali Lorenzo. Przekazał współrzędne położenia jednego z patroli Bractwa i poprosił, by się z nimi spotkać – Bractwo interesuje się robotem.

Trzeba udać się do Siedziby głównej REPCONN. By swobodnie poruszać się po pierwszym piętrze, włam się do terminalu i wprowadź dane twarzy do bazy danych. To samo możesz zrobić na piętrze drugim. Gorzej jest na trzecim – tam po prostu staraj się zabijać Przenośne skanery twarzy, nim do Ciebie dolecą.

Na ostatnim piętrze musisz znaleźć martwych członków Bractwa Stali. W ciele jednego z nich znajdziesz holotaśmę, dzięki której odkryjesz lokalizację Ukrytej Doliny – placówki Bractwa w tych stronach. Udaj się tam z ED-E.

Ulepszamy robota

Gdy pojawisz się w Ukrytej Dolinie z robotem, odezwie się przez niego April Martimer – członkini Uczniów Apokalipsy z Fort Mormon. Masz teraz wybór – ulepszenie robota przez Bractwo da mu lepszy pancerz, a Uczniowie zagwarantują lepsze uzbrojenie. Cokolwiek wybierzesz, nie wypływa to na stosunki z obiema frakcjami.

Zostaw ED-E, by dokonano modyfikacji. Na ten czas stracisz go, jako towarzysza. Potrwa to ok. 3-4 dni. Pamiętaj, by wcześniej zabrać od niego cały ekwipunek, bo nie dostaniesz go z powrotem. Po kilku dniach zadanie się zaktualizuje, nakazując Ci odebrać ED-E z Primm.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.