Pan House

House Zawsze Wygrywa, I

Gdy tylko wejdziesz na Strip, powita Cię Victor i przekaże, że Pan House chce Cię widzieć. Jego siedzibą jest kasyno Lucky 38, wysoka wieża. Nie da się przegapić. Po wejściu do środka zlokalizuj windę, która powinna być na wprost od wejścia. Porozmawiaj z Victorem, a zawiezie Cię do Pana House.

Podczas rozmowy z Panem House dowiesz się, czym jest Platynowy Szton i dlaczego jest taki ważny. Jeśli nie masz go przy sobie, będziesz musiał znaleźć Benny’ego i go odzyskać.

Sprawa nie jest bardzo skomplikowana, jeśli Benny nadal znajduje się na Stripie. Wystarczy go zabić i zabrać Szton. Sposobów na pozbycie się Benny’ego jest naprawdę dużo. Można zaatakować go bezpośrednio w kasynie, można spotkać się z nim w jego pokoju, a w końcu namówić, żeby spotkał się z graczem samotnie w apartamencie prezydenckim i tam się go pozbyć.

Odzyskanie Platynowego Sztonu kończy pierwsze zadanie Pana House. Podczas rozmowy z Panem House aktywuje się też drugie jego zadanie, czyli House zawsze wygrywa, II.

Jeśli nie odzyskałeś Sztonu na Stripie, nic straconego. Trzeba tylko udać się do obozu Cezara. Pamiętaj, żeby przed podróżą tam otrzymać Znak Cezara. Powinieneś go dostać od posłańca Legionu, który zaczepi Cię na Stripie podobnie, jak zrobił to Victor w imieniu Pana House. Ten znak sprawi, że żaden Legionista Cię nie zaatakuje. Z racji tego, że drugie zadanie Pana House wymaga, byś dostał się do obozu Cezara, tam opiszę ewentualne odzyskanie Sztonu od Benny’ego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.