Słyszę twoje pukanie

Lucius, który zazwyczaj siedzi w namiocie Cezara może Ci przyznać to zadanie.

Legion wszedł w posiadanie haubicy, ale brakuje mechanizmu spustowego, by działo mogło działać poprawnie. Masz udać się do Boomerów po część.

Boomerzy zamieszkują Nellis. Dostanie się tam jest trudne, ale nie niewykonalne. Trzeba tylko unikać pocisków artyleryjskich 🙂 . W drodze do miasta trafisz na George’a. Zaoferuje Ci kilka wskazówek na temat tego, jak ominąć artylerię, ale będzie Cię to kosztować. Warto jednak zapłacić, bo za przedostanie się przez strefę ostrzału zwróci Ci dwukrotność zapłaconych kapsli.

Samo dostanie się do Nellis nie okazało się bardzo trudne. Kiedy już pojawiłem się w strefie ostrzału, szybko podbiegłem w lewo, pod skały, a później pozostając blisko nich cały czas biegłem przed siebie, aż dotarłem do ogrodzenia. Wtedy ostrzał ustał. Wystarczyło dojść do bramy i gotowe. Gdy już pojawisz się przed bramą, mieszkańcy zabiorą Cię do starszej Pearl.

Na miejscu część można zdobyć na dwa sposoby.

  1. By ukraść część stań przed budynkiem w którym mieszka Pearl. Powinieneś stamtąd widzieć rządek trzech półokrągłych baraków znajdujących się tuż przy ogrodzeniu. Środkowy to Warsztat w Nellis. Wejdź do środka. W prawym rogu, na tyle budynku znajdziesz Szafkę na broń. Weź z niej mechanizm i wracaj do obozu Cezara.
  2. Inny sposób jest bardziej czasochłonny i polega mniej więcej na tym samym. Różnica polega na tym, że musisz zdobyć zaufanie Boomerów, by sami oddali Ci część. Zrobisz to wykonując zadanie Volare!. Gdy Boomerzy będą już Twoimi przyjaciółmi, pozwolą zabrać mechanizm.

Trzeba jeszcze zamontować zdobytą część w haubicy. Znajdziesz ją niedaleko namiotu Cezara.Po wymianie mechanizmu, udaj się do Luciusa zdać zadanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.