To za moją Małą

W nocy udaj się do Sklepu z pamiątkami Dinożarł w Novac. W paszczy dinozaura czatuje Boone. Gdy zapytasz go, czemu jest taki opryskliwy postanowi powierzyć Ci zadanie. Okazuje się, że członkowie Legionu zabili jego żonę. Dodatkowo podejrzewa, że wydał im ją ktoś z miasta. Masz dowiedzieć się, kto to i przyprowadzić go w okolice dinozaura, tak, by Boone mógł wykonać egzekucję. Da Ci swój beret, który masz założyć na znak, że idziesz ze zdrajcą.

By dowiedzieć się kto wydał żonę Boone’a, musisz znaleźć Klepka Noonan’a. Mieszka w chatce na obrzeżach miasteczka i czasami kręci się w okolicach motelu. Po rozmowie z nim otrzymasz wskazówkę, by szukać śladów w Recepcji Dino Dee-Lite. Znajduje się tam sejf, który możesz otworzyć za pomocą umiejętności. Jeśli Ci się nie uda możesz próbować ukraść klucz od Jeannie May Crawford.

W sejfie znajdziesz Dowód sprzedaży, który jest jednoznacznym dowodem na to, że Jeannie sprzedała żonę Boone’a Legionowi. Czas założyć beret i zaproponować jej spacer w kierunku dinozaura… Pamiętaj, że musisz to zrobić w nocy, kiedy Boone jest na Dinusiu, a reszta mieszkańców śpi. Gdy zdrajczyni padnie trupem, idź na górę pokazać dowód snajperowi. Po wszystkim Boone nie tylko da Ci 100 kapsli, ale i może się do Ciebie przyłączyć, jako towarzysz… A samo to jest wiele warte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.