Walczę z prawem

Przywódca Kajdaniarzy z Zakładu Karnego RNK, Eddie, chce byś pozbył się Chaveza, który zaczął działać na własną rękę. Znajdziesz go na południe od zakładu. Posiadając 30 punktów Retoryki możesz załatwić tę sprawę bez tracenia amunicji. W przeciwnym razie niech przemówi ołów. W podzięce za załatwienie tej sprawy otrzymasz nieco prochu i dynamitu.

Kolejna robótka dotyczy dziwnego handlarza, kręcącego się w okolicach zakładu karnego. Znajdziesz go opartego o budynek Skoków spadochronowych z Jean. Po raz kolejny, możesz go po prostu zabić. Jeśli jednak posiadasz 30 Retoryki lub 6 Inteligencji, uda Ci się odkryć, że jest łowcą nagród i zmusić go do odejścia.

Kolejne zlecenie od Eddiego. Trzeba się udać do Primm i dowiedzieć się, czemu RNK nie próbuje przejąć z powrotem więzienia. Potrzebne informacje uzyskasz od mieszkańców lub bezpośrednio u sił RNK.
Oddział Republiki stacjonuje po zachodniej stronie miasta. Musisz znaleźć namiot Hayesa. Sam porucznik nic Ci nie powie, ale można wyciągnąć mu z kieszeni rozkazy wojskowe, dzięki którym poznasz zamiary RNK. Po zdobyciu rozkazów pojawi się opcja zdradzenia Eddie’go.

Potrzebne informacje można też zdobyć u miejscowych. W tym celu udaj się do wschodniej strony miasta, opanowanej przez zbiegłych więźniów. Zapewne natkniesz się na kilku, więc przygotuj się na walkę. Musisz się dostać do Kasyna Vikki i Vance’a. Musisz porozmawiać z Johnson’em Nash’em. Zapytany o zamiary RNK względem więzienia, odpowie że potrzebuje motywacji, by udzielić informacji. Potrzebujesz 30 Retoryki lub 100 kapsli (50, gdy użyjesz Handlu), by przekonać go do mówienia. Gdy uzyskasz informacje też otrzymasz opcjonalną możliwość zdrady.

Jeśli wrócisz do Eddiego i przekażesz mu zdobytą wiedzę, zakończysz zadanie, ale znajdziesz się w samym środku szturmu RNK na więzienie. Siły RNK będą oznaczone, jako wrogowie.

Możesz też zdradzić przywódcę Kajdaniarzy. W tym celu udaj się do porucznika Hayesa i powiadom go, że wiesz o planowanym ataku. Zaproponuj swoją pomoc, a zostaniesz odesłany do sierżanta Lee. Znajdziesz go niedaleko samego zakładu. Po krótkiej rozmowie zacznie się atak. Twoim zdaniem jest dostać się do budynku administracji i zabić Eddiego. Najlepiej po prostu wspieraj oddział RNK, ponieważ na końcu i tak wszyscy żołnierze udadzą się do budynku, w którym znajduje się szef gangu. Gdy Eddie padnie martwy, zadanie się skończy. Po rozmowie z sierżantem Lee otrzymasz reputację RNK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.