Losowe spotkania

W Fallout Tactics raczej mało jest ciekawych zdarzeń losowych. Jednak, jeżeli gra się w tą grę trochę dłużej można napotkać kilka ciekawych rzeczy.

 

BRACIA GRIMM

Nie ukrywam, że jest to moja ulubiona lokacja. Jak pewnie wiecie Bractwo walczy od dawna z Super Mutantami. Jednak w tym spotkaniu jest jeden ranny mutant i jego zdrowy brat. Który prosi cię abyś pomógł jego bratu. Teraz stoisz przed wyborem albo zabić ich, albo uratować, albo pójść zostawiając na pastwie losu. Od razu powiem, że jeśli pomożesz otrzymasz punkty doświadczenia, a bracia nie tylko będą ci wdzięczni, ale także uznają, że: “Być może bractwo nie jest takie jak mówił mistrz? Hmm może mistrz się mylił mówiąc jacy jesteście źli?”.

 

B-1000

W tej lokacji natrafiamy na robo-krowę. Dość silną, bo ma aż 1000 PW. A po jej zabiciu zostaję tylko UZI. Ech?. Jest to nawiązanie do robota T-1000 z “Terminatora 2” zapewne każdy wie, o co chodzi.

 

BAZAR DAY

Bazar, choć ładnie wygląda jest tam tylko kilku cywilów. Chociaż można się tam natknąć na ciekawą zbroję, która wymaga 70 siły! SZOK. W każdym razie możesz kupić inne rzeczy za ciekawą cenę.

 

SPRZEDAWCA NUKA COLI

Właściwie nic nadzwyczajnego oprócz śmiesznego tekstu: “Czy muszę jeździć z tą colą po całej pustyni? Jednak jeśli go zabijesz znajdziesz 100 klasycznych nuka-coli oraz atomową cole. Jeśli ją wypijesz staniesz się uzależniony.

 

PANCERZ Z BRAHMINA

W tej lokacji widzimy krowę za ogrodzeniem. Nic w tym dziwnego gdyby nie to, że w krowę walą 4 wieżyczki. Możesz próbować ratować, ale ona i tak nie przeżyję. Po śmierci zostawia ciekawą zbroję. Po jej założeniu będziesz wyglądał jak KROWA!

 

GRA W KARTY Z BRAHMINAMI

Tutaj trafiamy na dwa Braminy które spokojnie grają w karty. Nic ciekawego? Jednak gdy przeszukasz stół możesz znaleźć dużą sumkę waluty pustkowia.

 

AMELIA

Duży rozbity samolot a poza tym nic ciekawego.

 

DZIKUSY

Tu znajdziemy grupę dzikusów z marnymi broniami. Jednak jeden z nich posiada ciekawą broń na wodę i trochę kwasu. Jest to dość dobra broń. Jednak po za tym to raczej nic interesującego.

 

BAZA ANDROIDA “DRUTY”

Ta lokacja jest jedną z najdziwniejszych, jakie spotkałem. Bowiem jest to mała baza z 1 androidem, w której ludzie są wykorzystywani jako żywe baterie. No cóż próbowałem wielu sposobów, aby uwolnić biedaków jednak nic nie pomagało. Zabicie Androida czy próby grzebania w komputerach. Nic. Ech? biedni ludzie.

 

FARMER

Nic ciekawego tylko farmer stojący obok beczki z ogniem. Może ci sprzedać coś, ale nic z jego rzeczy mnie nie interesowało.

 

STACJA

Kiedyś była tu stacja benzynowa. A teraz? Teraz możesz tu kupić “Nalewkę Babuni”. Niby nic a dodaję 1 do wytrzymałości i nie uzależnia. Warto zaopatrzyć się w nią.

 

KUPCY

Kupcy są raczej ciekawym miejscem losowym. Można tam znaleźć wiele ciekawych rzeczy jak i zaopatrzyć się u jednego kupca. Są tam też bandyci jednak ja nie zaczepiałem ich ponieważ zawsze można tu wrócić i zaopatrzyć się w np. psycho czy naboje do giwery.

 

TAŃCZĄCY Z WILKAMI

Tu spotykamy 5 wilków. No i co? Właściwie nic, ale można kupić od Pustelnika troszku amunicji i Zbroję metalową. Szkoda, bo lokacja mogła by być ciekawsza.

 

KANADA

Kilku ludzi twierdzących, że walczą o Kanadę. Cóż więcej są troszku spici, ale zadowoleni z walki, jaką toczą. Ech, nic ciekawego tylko kilka trunków “XXX”.

 

CZŁOWIEK TORNADO

Człowiek Komodo To jedna z ciekawszych lokacji. Jeden z ludzi poszedł walczyć z Komodo. Twardziel jednak tego spotkania nie przeżył, (co za ironia).

 

PIPBOY

Świetna lokacja z PipBoy’em. Naprawdę każdy Falloutowicz powinien to zobaczyć sympatyczny mały PipBoy. Jeżeli nie masz 6 ludzi w drużynie możesz go dołączyć. Ja specjalnie na to zabiłem jednego ze swoich. Ale wbrew pozorom PipBoy jest bardzo dobry.

 

MIR

Jest to zdecydowany popis Grafików. Ale to miejsce naprawdę wygląda super. Nigdy bym nie przypuszczał, że można tak ładnie ująć satelitę kosmiczną. Mir można długo oglądać jednak nic po za tym. Nie ma tu nawet jakiś części komputerowych albo, co. A szkoda, bo można by sobie zarobić.

 

SZPONY

W tej lokacji znajdują się Szpony Śmierci, koło których musisz przejść, aby wyjść z lokacji. Przed tobą pójdzie człowiek, ale cóż, nie przeżyję.

 

TAŃCE

Właściwie nic ciekawego tylko grupka ludzi tańczących na scenie.

 

TITANIC

Heh, to jest lokacja naprawdę świetna Biedny DiCaprio nie żyję jednak zostawi po sobie naszyjnik i rysunek kobiety.

 

BRACTWO

To tylko mała baza bractwa. Jednak nie możesz tam wejść. Jeśli spróbujesz siłą obniży ci się reputacja i ranga. Trudno, bo w środku jest tylko kilka trupów i nie mają nic ciekawego.

 

JEŹDŹCY

4 jeźdźców Apokalipsy. Czasem powiedzą coś śmiesznego, ale po za tym to nic ciekawego.

 

UWOLNIĆ SZPONY ŚMIERCI

Kolejną lokacją jest humanitarna kobieta pragnąca uwolnić szpony. Jednak po tym fakcie szpony zaatakują cię. Ech i po co ci to było. Szczerze są to bardzo silne Szpony i z pewnością będą to trudne do zdobycia punkty doświadczenia.

One thought to “Losowe spotkania”

  1. Jeżeli chodzi o spotanie “szpony”. To ten człowiek to Riddick jest to mocne nawiazanie do filmu “Pitch Black” jeżeli Ridick przeżyje to później bedziemy mogli do dodać do drużyny przez drużynowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.