Strona główna » Rozmowy o serii » Falloutowe mody » Fallout 1.5: Resurrection » Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście » Odpowiedz do: Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście
Odpowiedz na: Problemy z przejściem misji – zabicie bandytów w Zaginionym Mieście
6 stycznia 2017 o 15:22
#6406
Klucznik
Tego nie wiemy. Równie dobrze mogli po prostu nie przewidzieć takich sytuacji. Mi się właśnie wydaje, że skrypty w Fo2 były bardziej elastyczne. Mam na myśli to, że można było bardziej kombinować zanim gracz zdecydował opowiedzieć się po czyjejś stronie. W Fo 1.5 zwykła rozmowa z ghulami spowodowała, że Meksykańscy już nie chcą ze mną gadać. W Fo2 w takiej sytuacji mógłbym się jakoś wytłumaczyć, okłamać ich, albo powiedzieć, że jednak chce stanąć po ich stronie. Tu w ogóle nie ma takiej możliwości.
