Błędy w grze

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #7604
  pipboy
  Participant

  Witam !
  Gram po raz pierwszy w fallout 2 i zauważyłem parę błędów na które może wy znajdziecie rozwiązanie.

  1 W lokacji Klamath z rozbitym lataczem nie pojawiają się ciała są tylko plamy krwi na ziemi.
  2 Znikające przedmioty z ekwipunku. Zauważyłem to już 2 razy że znikają mi przedmioty z ekwipunku nie wiem dlaczego.
  3 W Kryptopolis w samej krypcie na 2 piętrze są zatrzaśnięte drzwi. Wziąłem wygrzew i wyłamałem je łomem pojawia się komunikat że udało mi się otworzyć drzwi, lecz i tak nie mogę wejść gdyż moja postać mówi mi że drzwi się zaklinowały. Co robić ?
  4 W Gecko spotkałem Gordona który dał mi holotaśmę zanoszę ją do senatora Mclura lecz ten nie podejmuje tematu. Jakiś bug ?
  5 Jaką trzeba mieć charyzmę by podróżować z 3 postaciami, gdyż ja mam aktualnie 4 punkty i mogę podróżować tylko z 2 towarzyszy. Czy jest szansa na zwiększenie charyzmy ?

  To w zasadzie tyle, jestem wściekły bo gierka jest genialna, a ja mam naturę perfekcjonisty w erpegach i zazwyczaj chcę wykonywać wszystko co się da, lecz te błędy lub jak kto woli problemy mi to uniemożliwiają. Bardzo proszę o porady. Pozdrawiam

  #7605
  Szponix
  Keymaster

  1. Pewnie byłeś już w tym miejscu wcześniej. Po pewnym czasie ciała znikają.
  2. Może okradają Cię dzieciaki w Den (Nora, w wersji polskiej). Te małe skurczybyki stojące przy drzwiach ważniejszych budynków to złodzieje.
  3. Musisz mieć dużo siły. Nie pamiętam już ile – 8 albo 9. Spróbuj wrócić w pancerzu wspomaganym albo zażyj jakieś prochy dodające siłę.
  4. Nie pamiętam już 🙁
  5. Każde 2 punkty charyzmy to jeden towarzysz więcej. Jeśli będziesz mieć 6 punktów, będziesz mógł dołączyć kolejną osobę. Charyzmę można zwiększyć profitem, zakładając okulary przeciwsłoneczne, robiąc operację w San Fran, albo zażywając Mentaty. Każdy łyknięty Mentat to +1 do Charyzmy. Oczywiście tylko czasowo, ale będąc pod ich wpływem, możesz zrekrutować kogoś i zostanie on z Tobą, nawet jak efekt minie. To chyba najlepszy sposób na podniesienie Charyzmy, by zyskać członka drużyny.

Przeglądają 2 wpisy - 1 przez 2 (z 2 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.