Czy warto wysadzić Megatonę?

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #3348
  Milson
  Participant

  Ja uważam że nie, a wy?

  #3350
  Mikolaj123
  Participant

  Warto ale najpierw należy pookradać mieszkańców,powykonywaćwszystkie questy zabrać stamtąd wszystkie wartościowe rzeczy a na końcu wszystkich wybić no i jerycho do drużyny jeszcze przed tym i wtedy warto ją wysadzić.

  #3352
  Szponix
  Keymaster

  Ja zawsze staram się grać honorową i szlachetną postacią 😉 Nigdy nie wysadziłem Megatony, bo moim zdaniem to opcja tylko dla osób, które grają postacią sadystyczną, albo psychiczną 😉

  #3353
  F3VATS
  Participant

  W sumie wysadzanie Megatony a nie wysadzanie jej… nie ma większego wpływu na grę oprócz tego że nasza karma mocno skoczy w stronę zła lub dobra oraz to jak różne grupy stołecznego pustkowia będą nas postrzegać… także to jakie mieszkanko będziemy mieli pomijając setki modów na różne chatki xD ja osobiście zawsze staram się grać w stronę „Dobra” ale jeśli mi się nudzi zabijam i rozwalam wszystko na swojej drodze…

  #3894
  cytryn
  Participant

  Czy warto… ze wzgledów ekonimicznych, chyba nie warto. Dodatkowi kupcy i karawany zmierzające do megatony napędzają gospodarkę pustkowi. Rivet City jest często nieosiągalne dla zwykłych mieszkańców pustkowi co czyni Megatone największą osadą stołecznych pustkowi poza ruinami waszyngtonu. A moralność, cóż ja uważam że ludzie wyrządzili sobie nawet zbyt dużo cierpienia w 2077 więc masowa zagłda po wojnie na ocalałych nie wchodzi w grę.

  #5949

  Do przyjemnych no chyba nie należy tracisz NPCów czyli mniej handlu śmierć medyka łatwa kasa za złom po 10 kapsli po co usuwać lokację jak tempennego zabijesz to tylko on zginie nikt więcej nie istotna postać w czymkolwiek bo handlować tam będzesz mógł z tym z recepcji.
  Dobra opcja dla osób ze złą karmą choć wolę być neutralny zawsze w każdej stronie nie będzie prohlemów

  —–

  Przypomina mi to rozwalenie bunkra bractwa w NV prawie w każdym zakończeniu ginie a i tak nie jest złe ani dobre

Przeglądają 6 wpisy - 1 przez 6 (z 6 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.