Fallout 3 GOTY spolszczenie

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #10561
  W1X0N
  Participant

  Siemka mam taki problem że pobrałem fallouta 3 GOTY z epica (za darmo jest 😀 )i chciałem mieć go po polski. Już daruje sobie dialogi polskie bo nawet seriale lubię po angielsku z polskimi napisami. Niestety w każdym poradniku każą szukać foldera “DATA” a potem “FALLOUT.INI”. Niestety przy falloucie z epica nie mogę znaleźć ani folderu “DATA” oprócz tego w folderach z językami , ani folderu “FALLOUT.INI”. Ogólnie udało się z tym spolszczeniem ale problem taki że nie ma polskich znaków a to strasznie utrudnia rozgrywkę. Będę bardzo wdzięczny jak ktoś pomoże.

  #10569
  Drako_Schiffer
  Participant
  #10599
  marcinekpam
  Participant

  Jeśli nie możesz znaleźć folderu “DATA” w swojej instalacji gry Fallout 3 GOTY z Epic Games, to może to oznaczać, że gra została zainstalowana w innym miejscu niż zwykle. W takim przypadku polecam sprawdzić ustawienia instalacji gry w Epic Games Launcher i sprawdzić, gdzie została zainstalowana.

  Jeśli znalazłeś folder “DATA”, ale nie możesz znaleźć pliku “FALLOUT.INI”, to może to oznaczać, że plik ten jest ukryty. Aby go wyświetlić, musisz włączyć widoczność ukrytych plików i folderów w swoim systemie operacyjnym.

  Po znalezieniu pliku “FALLOUT.INI” możesz go edytować, aby umożliwić wyświetlanie polskich znaków w grze. W tym celu otwórz plik tekstowy i znajdź linię “sLanguage=ENGLISH” (lub podobną). Zmień “ENGLISH” na “POLISH”, zapisz zmiany i uruchom ponownie grę. To powinno umożliwić wyświetlanie polskich znaków.

  Jeśli nadal masz problemy z polskimi znakami w grze, to polecam poszukać dodatkowej pomocy w internecie lub skontaktować się bezpośrednio z producentem gry lub Epic Games, aby uzyskać dalszą pomoc.


  Kalkulator zapotrzebowania kalorycznego

  #10696
  Jowida1556
  Participant

  Możesz spróbować zainstalować spolszczenie dla wersji gry z Epic Games, jeśli jest dostępne. Upewnij się, że pobierasz spolszczenie dla odpowiedniej wersji gry, aby uniknąć problemów.


  https://cennikremontow.pl/uslugi-glazurnicze-cennik

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.