Falloutowe fanfilmy

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #1719
  RikkivonTikki
  Participant

  Powstało ich w końcu trochę – Lanius, Nuka Break, Crossroads i cała masa lepszych bądź gorszych produkcji. Niektóre naprawdę nieźle zrealizowane, naturalniej i rzetelniej niż topowe produkcje, które można znaleźć w kinie – przynajmniej w mojej opinii.

  Lubicie zjawisko fanfilmów tak w ogóle? Macie wśród dotychczasowych około falloutowych produkcji swojego ulubieńca? 😉 Chcielibyście, aby jakiś konkretny powstał?

  #1720
  Mikolaj123
  Participant

  Te filmy sa swietn ,szczegolnie dobrze nakrecony byl Fallout Lanius jedyne co sie nie udalo to chyba crossroads.Ja tam bym chcial by powstal taki film na przykład przestawiajacy przygody ludzi mieszkajacych w krypcie albo przygode żołnierzy z bractwa stali walczacych z mutantami w ruinach waszyngtonu.Dobrze by bylo jakby zrobic tez film na przyklad dziejacy sie tam gdzie dzialy sie 2 pierwsze czesci serii na przyklad w Nowym Reno.

  #1729
  Szponix
  Keymaster

  Lubię, pod warunkiem, że nie są żenująco amatorskie. Wiadomo, że fani nie mają dużego budżetu, ale nie o kasę chodzi.
  Nawet bez kasy, ale z ludźmi, którzy potrafią grać, można zrobić coś fajnego.

  Ja bym chciał, żeby zrobiono serial oparty na fabule pierwszego Fallouta – mroczny i kliamtyczny. To by było coś 😉

  #1735
  RikkivonTikki
  Participant

  Faktem jest, Lanius był rewelacyjnie zrealizowany, choć osobiście żałuję, że ten potencjał poszedł w Legion Cezara. 😛 Jakbym ja podejmował się projektu fanfilmu z NV to pewnie kombinowałbym „biograficzny” Pana House’a.
  Nie wiem kiedy go skończą i czy w ogóle to nastąpi, ale ten wygląda całkiem obiecująco:

  #6092
  Anonim
  Nieaktywne

  Witam,
  Mam zamiar zrobić fanowski film osadzony w post-apokaliptyczny świecie i zbieram opinie na temat fragmentu który stworzyłem. Ten teaser nie przedstawia żadnej większej fabuły jego zadaniem jest pokazanie sposobu montażu filmu, użytego dźwięku, scenografii itp… Dlatego więc zdecydowałem się stworzyć coś tego typu by dowiedzieć się co mógłbym poprawić/zmienić tak aby finalny rezultat filmu który ma trwać około 30-45[min] był jak jak najbardziej zadowalający wprost-proporcjonalnie do moich możliwości, chciałbym dodać że tworzę to w 99% sam (w pierwszej scenie siostra nagrywała) aczkolwiek rozważam wprowadzenia większej ilości aktorów i może kogoś do zrobienia fajnej klimatycznej muzyki. Liczę na sensowne odpowiedzi 🙂

Przeglądają 5 wpisy - 1 przez 5 (z 5 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.