Kilka pytań odnośnie Fallout'a 2

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Autor
  Wpisy
 • #8376
  Bishop
  Participant

  1: Czy istnieje jakiś sposób na „zresetowanie” handlarzy?/Miejsca w których można sprzedać dużo rzeczy?/”Bogaci” Handlarze?

  Znowu grając w Fallouta mam ten sam problem, ponieważ ja, mój samochód, jaki moi towarzysze mają zapełniony cały ekwipunek zbędnymi broniami, jest to niezwykle denerwujące, kiedy jeżdżąc pomiędzy sprzedawcami, okazuje się, że większość z nich nadal się nie „zresetowała” i mają takie samo EQ jak po ostatniej wymianie… i tutaj nasuwa się moje pytanie, co zrobić, żeby handlarze mieli „świeżą” dostawę rzeczy i którzy handlarze w świecie Fallouta 2 mają największą ofertę sprzedaży.

  2: Jaki jest maksymalny poziom postaci, który możemy osiągnąć?

  3: Jakie bronie są najskuteczniejsze w walce z żołnierzami enklawy?

  4: Czy istnieje jakieś bezpieczne miejsce, w którym mogę przechowywać mój sprzęt? (Baza, dom) Bo podobno przedmioty znikają po jakimś czasie, a tego wolałbym uniknąć…

  To na razie tyle, jeśli chodzi o pytania, dziękuje za wszelką pomoc <3

  #8389
  Drako_Schiffer
  Participant
  1. Grasz pewnie w w wersję podstawową 1.02.Losowo są odświeżani. Najlepiej jest jeździć z jednego miasta do drugiego, powinno się resetować. Dla przykładu, RNK -> San Francisco -> RNK.
  2. 99 poziom jest maksymalnym do osiągnięcia. W F1 do 30.
  3. Żołnierze Enklawy posiadają jedne z najlepszych pancerzy, najczęściej generacji drugiej który zdobywamy praktycznie pod koniec. Najlepsze bronie przeciwko nim to -> Karabin Gaussa z dalekich i średnich odległości -> Bozar na bliskie odległości. Ewentualnie ulepszony miotacz ognia, pociski przeciwpancerne do bazooki, granaty plazmowe.
  4. Nie spotkałem się ze znikającymi przedmiotami. Najlepiej jest znaleźć odosobnione miejsce, jak, przypuśćmy, rozbity latacz Enklawy w Klamath, albo Nora. Z Norą jest taki myk, iż wchodząc w mapę z wyborem dzielnicy miasta, klikamy „3”, co przeniesie nas w niewykorzystany przez twórców teren.

  Moja porada? Zainstaluj sobie Restoration Project 2.3.3, spolszczenie do tej konkretnej wersji oraz Vintage Project który spolonizowałem na potrzeby Restoration Project. Tak czy inaczej…

  Semper Fidelis! Daj znać jak ci poszło.

  #8398
  Wojownik Krypty
  Participant

  Również polecam zainstalować mod Restoration Project, ponieważ wtedy granie w Fallouta 2 daje największą satysfakcję i przyjemność. Polecam ten mod wszystkim, którzy chcą zagrać w moim zdaniem „gotowego” Fallouta 2. Tak, tak – mod dodaje sporo wyciętej zawartości, która miała się pojawić, ale niestety z różnych przyczyn nie znalazła się w grze. Oprócz tego mod poprawia błędy i usprawnia grę.

  #10463
  Danielek
  Participant

  A ten mod ma w sobie zaintalowany HD mod od razu? Nie pamiętam, ale jesli nie, to polecam grać również z HD modem
  Bozar to w ogóle najlepsza broń w grze IMO, a jak odpowiednio się wyskillujesz to możesz mieć dwa ataki Bozarem w jednej turze
  Przedmioty nie znikają, każda szafka może być Twoim skarbcem

Przeglądają 4 wpisy - 1 przez 4 (z 4 w sumie)
 • Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.